Wydarzenia

Nowa Wyspa Kibica otwarta. Zapraszamy do CH Borek!

2015-10-21 15:00:00
We wtorek 20 października oficjalnie ruszyła Wyspa Kibica w CH Borek. Po bilety i zielono-biało-czerwone pamiątki zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedzielę od godz. 10 do 20.

- Stawiamy kolejny krok w rozwoju naszej sieci pamiątek. Chcemy być bliżej kibiców i dać im możliwość, aby i oni mogli być bliżej naszego klubu. Po otwarciu pierwszej Wyspy Kibica, a także sklepu internetowego, przyszła pora, aby zaprosić naszych fanów także do Centrum Handlowego Borek - mówi prezes Śląska Wrocław Paweł Żelem.

 

 

 

Punkt w CH Borek to już druga Wyspa Kibica otwarta przez nas w ostatnim czasie. Jak zapowiada prezes Żelem: - Planujemy otwarcie jeszcze sześciu podobnych miejsc tak, żeby z każdego miejsca Wrocławia można było bez problemów dostać się do konkretnej Wyspy Kibica. Mamy nadzieję, że przy okazji powstawania kolejnych tego typu punktów napotkamy na ludzi równie chętnych do współpracy jak przedstawiciele Borka. Podjęcie wspólnego przedsięwzięcia bardzo nas cieszy - dodaje Paweł Żelem.

 

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również