Wydarzenia

Nowe darmowe wejścia i kolejne zniżki w programie Nasz Wrocław

2023-12-06 20:00:00
Od 6 grudnia 2023 r.do programu Nasz Wrocław dołączają nowi Partnerzy. Na użytkowników programu czekają kolejne darmowe wejścia do czterech obiektów we Wrocławiu oraz atrakcyjne zniżki u trzech kolejnych.
Od „Mikołajek” 2023 wszyscy pełnoletni uczestnicy programu „Nasz Wrocław” mogą raz w roku bezpłatnie skorzystać z nowych darmowych wejść:

Nowe darmowe wejścia od 6 grudnia 2023 r. 
Status Podatnika:
- Lodowisko w parku Tysiąclecia przy ul. Sukielickiej
- Aquapark na Zakrzowie przy ul. Wilanowskiej

Status MAX:
- Park Trampolin Jump 4U Wrocław, ul. Słubicka 18
- Creator: Rehabilitacja: 1 bezpłatne wejście do Kriokomory Ogólnoustrojowej przy zakupie pakietu 10 wejść ze zniżką 10%  ze Statusem MAX

Nowe zniżki od 6 grudnia 2023r.
Zniżki obowiązują do czasu uczestnictwa Partnera w Programie.

Status Podatnika:
- 10% zniżki na spektakle Teatru Dialogu, z wyłączeniem premier, wydarzeń specjalnych, produkcji gościnnych

Status MAX:
- 20% zniżki w restauracji Jatki2 w dniach poniedziałek, wtorek oraz 10% zniżki w pozostałych dniach: od środy do niedzieli,
- 20% zniżki na zwiedzanie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego,
- 15% zniżki na spektakle w Teatrze Dialogu, z wyłączeniem premier, wydarzeń specjalnych, produkcji gościnnych.

To już kolejna edycja akcji, w ramach której kupony będą ważne do 31 grudnia 2024 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony.  Lista Partnerów akcji specjalnej „Nasz Wro­cław Darmowe Wejścia” w kolejnych edycjach może się zmieniać.
 
W ramach kolejnej edycji akcji swoją ofertę w formie kuponów udostępniło do tej pory 16 partnerów:
 
- 1. Klub Sportowy Ślęza Wrocław
- Aquapark Borowska/Brochów
- Centrum Historii Zajezdnia
- Hala Stulecia/ Visitor Center
- Hydropolis
- Muzeum Miejskie Wrocławia: Muzeum Teatru oraz Arsenał
- Ogród Japoński
- Panthers Wrocław
- Park Trampolin Jump World
- Stadion Wrocław-Lodowisko
- Vertigo Jazz Club
- Volleyball Wrocław
- WCT SPARTAN - Pływalnia Orbita/Siłownie
- Wrocławski Klub Koszykówki
- WKS Śląsk Wrocław
- ZOO Wrocław

Informacje dotyczące bezpłatnych wejść i obowiązujących zasad można znaleźć na stronie:www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/darmowe-wejscia

Program Nasz Wrocław
To program lojalnościowy dla mieszkańców Wrocławia, którzy płacą tutaj swoje podatki (Status Podatnika). Dodatkowo premiowane są osoby zameldowane w naszym mieście na stałe (Status MAX).
 
Co daje program? Oprócz darmowych wejść raz na 365 dni, użytkownicy mogą korzystać z systemu zniżek do 70 partnerów. Zniżki na bilety i usługi obowiązują cały czas trwania Programu i sięgają nawet do 50%, a tańsze są m.in. bilety na spektakle w Capitolu czy Wrocławskim Teatrze Współczesnym, koncerty w Narodowym Forum Muzyki, zajęcia we wrocławskich domach kultury czy u Partnerów prywatnych: w restauracjach, u fryzjerów czy optyków.
 
Ze zniżek mogą także korzystać nastolatkowie powyżej 13 roku życia, których rodzice/opiekunowie są uczestnikami Programu.
 
Nasz Wrocław to również tańsze bilety na przejazdy okresowe komunikacji miejskiej oraz dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół podstawowych i przedszkoli.
 
270 tysięcy użytkowników programu Nasz Wrocław
Z Programu Nasz Wrocław korzysta ponad 270 tysięcy mieszkańców naszego miasta. Dla każdego z nich to oszczędność nawet do 2,7 tys. rocznie.
 
Dzięki puli darmowych wejść mieszkańcy w sumie zaoszczędzili 7 mln zł.
 
Program cały czas jest rozwijany, prowadzone są rozmowy z kolejnymi partnerami oraz planowane są  nowe usługi. Dane użytkowników są bezpieczne, wdrażane są nowe procedury bezpieczeństwa.
 
O merytoryczną obsługę uczestników oraz partnerów dba Urząd Miejski (Dział Wspierania Wrocławskiej Przedsiębiorczości w Departamencie Finansów Publicznych), natomiast za utrzymanie i rozwój systemu  odpowiada Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.
 


Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław