Wydarzenia

Nowy numer magazynu "Wokół Śląska"!

2018-08-06 13:00:00
Nowy numer miesięcznika „Wokół Śląska” już w sprzedaży! W żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie. Miłej lektury!
„Wokół Śląska” to jedyny oficjalny magazyn w całości poświęcony klubowi z ul. Oporowskiej. W sprzedaży pojawił się już drugi numer miesięcznika – pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Trójkolorowych!
 
W drugim numerze przygotowaliśmy dla Was długi wywiad z Jakubem Słowikiem, którego kibice WKS-u wybrali najlepszym piłkarzem sezonu 2017/18. W magazynie znajdziecie jednak również wiele innych materiałów, dotyczących klubu, jego historii, akademii. Czekają na Was konkursy, łamigłówki dla dzieci oraz dwa plakaty z piłkarzami zielono-biało-czerwonych. W skrócie - to gazeta, którą każdy kibic Śląska Wrocław powinien mieć.

A jak to zrobić? Magazyn „Wokół Ślaska” będzie do kupienia w cenie 5 złotych od piątku (3 sierpnia) w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz w sklepie on-line."Wokół Śląska" można również kupić podczas niedzielnego meczu WKS-u z Lechem Poznań na Stadionie Wrocław! Spotanie o godz. 15:30. Lektura oficjalnego magazynu to idealne wprowadzenie do tego hitowego spotkania! Bilety na mecz TUTAJ.


Zachęcamy do odwiedzania profilu magazynu na Facebooku - TUTAJ. Czekamy również na Wasze opinie, sugestie i uwagi, które możecie pisać na mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) pod hasztagiem #WokółŚląska. No i... miłej lektury, Trójkolorowi!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również