Wydarzenia

Nowy numer "Wokół Śląska"

2019-04-10 22:30:00
Do sprzedaży trafił kwietniowy numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w naszym oficjalnym sklepie VitaSport przy ul. Legnickiej 54, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczów.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ


Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. wyjątkowy zestaw kibica) oraz inne niespodzianki.

W kwietniu przygotowaliśmy dla Was długi wywiad z Lubambo Musondą. Zambijski skrzydłowy opowiada o rodzinnej Afryce, skąd wziął się pseudonim "Ferrari", porównaniach z Europą, rasizmie w futbolu i o tym, że w dzieciństwie chciał zostać księdzem. A skoro o księdzu mowa - w rubryce "Ludzie Śląska" przybliżymy Wam sylwetkę o. Wiesława Dudka, kapelana Śląska i wielkiego kibica Trójkolorowych. W ciekawej rozmowie dowiecie się o roli wiary w sporcie, a także zobaczycie wyjątkową stułę mszalną z herbem WKS-u.

Kwietniowy numer to także dwie nowe rubryki: "5 rzeczy, którzy nie wiesz o..." oraz "To był gol!". W tej pierwszej prezentujemy ciekawostki dotyczące Igorsa Tarasovsa, w drugiej - Rok Elsner we własnej osobie opowiada o bramce na wagę tytułu mistrzowskiego z 2012 roku. W magazynie nie zabraknie również stałych punktów - statystyki i ciekawostki dotyczące rywali, teksty historyczne, kibicowskie, łamigłówki dla młodych kibiców, dwa plakaty czy "TOP 3", w którym piszemy o najlepszych snajperach w dziejach klubu. Bardzo mocno polecamy Wam artykuł dotyczący Akademii Piłkarskiej Śląska. Poznacie bliżej niezwykła historię Patryka Ostrowskiego. Junior WKS-u niemal dwa lata zmagał się z poważnymi kontuzjami, ale jego upór i pracowitość, pozwoliły mu wrócić do gry.

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kasy przy ul. Oporowskiej
- Wyspa Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich
- Oficjalny sklep Śląska "VitaSport" przy ul. Legnickiej
- CH Magnolia Park,
- Pasaż Grunwaldzki, 
- CH Borek,
- GH Sky Tower, 
- Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również