Wydarzenia

Nowy numer "Wokół Śląska"

2020-07-10 13:54:00
Do sprzedaży trafił ostatni w sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”! Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.

KUP "WOKÓŁ ŚLĄSKA" ON-LINE TUTAJ
 
Okładka najnowszego numeru:W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Erikiem Exposito, napastnikiem i jednym z najlepszych strzelców Śląska w tym sezonie. Hiszpan opowiada o wymagającym początku, aklimatyzacji w polskiej lidze i wysokiej formie, którą pokazuje po powrocie rozgrywek z koronawirusowej przerwy. W lipcowym wydaniu czeka także rozmowa z Radosławem Bellą, trenerem w Akademii Śląska Wrocław oraz tradycyjne teksty historyczne - o poczynaniach powracającego w sezonie 2011/12 do europejskich pucharów WKS-u i sylwetka Sławomira Nazaruka, jednego z najważniejszych piłkarzy Trójkolorowych początku XXI wieku. Tradycyjnie w magazynie nie zabrakło informacji i statystyk odnośnie najbliższych rywali oraz kadry Wojskowych. Swój głos mają również kibice, opisujący pomoc dla kombatantów i domu dziecka "Wiosna". Do tego łamigłówki, najlepsze zdjęcia i dwa plakaty do powieszenia na ścienia. W skrócie - czeka Was dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To ostatni numer  "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

W związku z pandemią sklepy stacjonarne Śląska Wrocław na razie pozostają zamknięte do odwołania. Magazyn można kupować w sklepie on-line oraz salonach Kolportera. Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których obecnie kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również