Wydarzenia

Okiem Bukmachera przed meczem Śląsk z Legią

2015-05-15 17:30:00
Przed nami absolutny hit 32. kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Śląsk Wrocław podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa. Rozdrażnieni ostatnią porażką z Lechem Mistrzowie Polski, marzą o szybkim powrocie na ścieżkę zwycięstw i odzyskaniu fotelu lidera. Śląsk walczy jednak o miejsce na podium i na pewno nie odda łatwo punktów.

Jak obstawiają bukmacherzy? 

Spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa zapowiada się bardzo emocjonująco. Bukmacherzy przewidują,  że mecz zakończy się wynikiem 1:2 dla walczącej o Mistrzostwo Polski Legii. Kurs na tę drużynę wynosi 2.10 (dane z dn. 13.05.2015), a na remis 3.05. Najwięcej można wygrać stawiając na Śląsk Wrocław. Przy obecnym kursie 3.26, za każde postawione 100 złotych, w przypadku wygranej, można wzbogacić się o 286,88 złotych.  

 

Jak obstawiają kibice? 

Ostatni mecz Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok zakończył się remisem 1:1. Brak rozstrzygnięcia typowało 33% kibiców ze Śląska oraz 28% kibiców z całego kraju. Większe szanse na wygraną podczas tego spotkania miała, zdaniem klientów STS, drużyna z Białegostoku. Na Jagiellonię stawiało 45% obstawiających z Wrocławia oraz 59% typujących na terenie całej Polski. Typowanie remisu opłaciło się grającym. Najwyższa wygrana za kupon AKO, na którym znajdował się mecz Śląska z Jagiellonią wyniosła 263,18 złotych.  

 

 

 

Jak rozkładają się typy grających na najbliższe spotkanie Śląska z Legią? Większość kibiców wierzy w zwycięstwo drużyny z Warszawy – postawiło na nią już 76% graczy z Wrocławia oraz 88% typujących mecze w całej Polsce. Remis przewiduje natomiast 14% kibiców ze Śląska, a także 6% obstawiających mecze w punktach na terenie całego kraju. 

 

Co jeszcze warto obstawić w weekend? 

W grupie mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się z Jagiellonią, a na europejskich boiskach nie zabraknie wyjątkowych spotkań. W Primera Division Atletico Madryt zagra z Barceloną, a w Premier League Manchester United podejmie Arsenal. W niedzielę czekają nas dwa wielkie finały: Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie oraz koszykarskiej Euroligi. Nie zapominamy również o ostatecznych rozstrzygnięciach w lidze piłkarzy ręcznych. Już w sobotę pierwsze starcie Kielce – Płock! Niesamowity, sportowy weekend przed nami. 

 

Autor: STS, Fot. STS

Zobacz również