Wydarzenia

Okiem bukmachera przed niedzielnym meczem

2015-03-06 17:00:00
W hicie 23. kolejki Ekstraklasy Śląsk podejmie na własnym stadionie ekipę Legii Warszawa. W dwóch ostatnich meczach we Wrocławiu padały remisy 1:1. Drużyna Tadeusza Pawłowskiego czeka na pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Czy możemy liczyć na przełamanie?

Legia przyjeżdża do Wrocławia podbudowana awansem do półfinału Pucharu Polski. Legioniści po serii rzutów karnych okazali się lepsi od...Śląska. Tym razem obie ekipy spotkają się w pojedynku ligowym. Legia po ostatnim zwycięstwie z Podbeskidziem umocniła się na pozycji lidera, podczas gdy Śląsk zajmuje miejsce tuż za podium. Zwycięstwo w najbliższym spotkaniu pozwoli na zmniejszenie straty do Mistrza Polski do zaledwie dwóch oczek.

 

Jak typują bukmacherzy? 

 

Analitycy STS przewidują, że Śląsk Wrocław zremisuje z Legią Warszawa. Dokładny wynik podawany przez bukmacherów to 2:2. Specjaliści proponują więc obstawienie na „TAK” zakładu „czy obie drużyny strzelą bramkę?”. 

 

Jak obstawiają kibice? 

 

Ostatni mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze zakończył się remisem 3:3. Brak rozstrzygnięcia  przewidziało 34 % kibiców obstawiających mecze w STS z całej Polski, oraz 29 % graczy z Wrocławia. Typowanie remisu opłaciło się graczom – jeden z nich inwestując w zakład AKO 3 złote zgarnął 554 złote. Na zwycięstwo Śląska Wrocław postawiło 42 % kibiców z całego kraju, a w rodzinnym mieście w wygraną tej drużyny wierzyła ponad połowa obstawiających mecz (52 %). Górnik Zabrze miał szanse na pokonanie Śląska Wrocław według 19 % graczy z Polski, oraz 24 % typujących z Wrocławia.

 

Jakie są przewidywania na najbliższy mecz? Kibice są podzieleni. Zwycięstwo Śląska Wrocław obstawiło jedynie 15 % kibiców z Wrocławia, a w całej Polsce odsetek typujących w ten sposób wynosi 23%. Legia Warszawa ma szanse na zwycięstwo według 45 % kibiców z Wrocławia oraz 37 % obstawiających w punktach STS w całym kraju. Remis przewiduje 40 % typujących. W przypadku Legii Warszawa obecny kurs wynosi 2.25, a kurs remisu to 3.10. Ciekawie prezentuje się kurs na Śląsk Wrocław. Za każde postawione 100 złotych, przy obecnym kursie 2.91, w razie zwycięstwa tej drużyny, można wzbogacić się o ponad 256 złotych.

 

 

Co jeszcze warto obstawić w najbliższym czasie? 

 

W 23. serii gier dojdzie do innego ciekawego pojedynku, w którym trzeci w tabeli Lech zmierzy się z drugą  Jagiellonią. Gorąco będzie również na europejskich stadionach. W Hiszpanii Atletico Madryt zagra z Valencią, a we Włoszech Napoli podejmie Inter. Poza piłką nożną warto zwrócić uwagę na Halowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, które rozpoczynają się w Pradze, a także na Mistrzostwa Świata w biathlonie czy półfinałowe pojedynki siatkarskiej ligi mężczyzn. 

 

Autor: STS, Fot. STS

Zobacz również