Wydarzenia

Oldboje grają charytatywnie

2015-10-15 12:15:00
2
W piątek Śląsk Wrocław zmierzy się z kielecką Koroną, a już dzień po tym wydarzeniu swoje spotkanie rozegrają oldoboje obydwu drużyn. Serdecznie zapraszamy na ich mecz, ponieważ w jego trakcie przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla Aleksandra Choroszko.

Aleksander Choroszko to wieloletni zawodnik oldbojów Śląska Wrocław i wielokrotny mistrz Polski tej rangi rozgrywek. Postać znana, lubiana i szanowana nie tylko przez zawodników oldbojów Dolnego Sląska, ale też przez organizacje sportowe  w regionie i w Polsce. Pan Olek w kwietniu zasłabł na meczu ligowym oldbojów i do dziś pozostaje w śpiączce. Specjalnie dla niego jego zespół rozgrywa więc od kilku miesięcy spotkania charytatywne, w czasie których można wesprzeć akcję „Budzimy Olka”.

 

Kolejne spotkanie w tym szczytnym celu zostanie rozegrane w najbliższą sobotę 17 października. Oldboje WKS-u zmierzą się z nim z przeciwnikami z Korony Kielce. Areną pojedynku będzie stadion przy ul. Oporowskiej, a rozpocznie się on punktualnie o godz. 14.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w inicjatywie „Budzimy Olka” oraz do finansowego jej wsparcia. Z pewnością pozwoli ono panu Olkowi i jego rodzinie przejść przez ten trudny okres czasu  z poczuciem uczynienia wszystkiego co możliwe  było do zrobienia.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również