Wydarzenia

Oni dostaną grę FIFA 15 od Sebastiana Mili

2014-10-17 15:30:00
Dziś wybraliśmy szczęśliwców, którzy okazali się zwycięzcami w naszym internetowym konkursie. Gry FIFA 15, na wybrane konsole, trafiają do...

Zainteresowania naszą zabawą było ogromne. W ciągu zaledwie kilku godzin obydwa posty konkursowe z Sebastianem Milą osiągnęły spore liczby kliknięć. Pierwszy „zalajkowało” prawie 1500 osób, a udostępniło blisko 3500 użytkowników Facebooka. Przy drugim widniało już 1567 charekterystycznych kciuków w górę i 1080 udostępnień! Mieliśmy tu do czynienia z prawdziwą „Milomanią”!

 

Dzięki Waszemu zainteresowaniu, obydwa posty dotarły do ponad 500 000 użytkowników portalu Facebook, co z pewnością przełożyło się na zwiększenie również ilości chętnych do zobaczenia Sebastiana Mili na żywo, w trakcie jutrzejszego meczu Śląska Wrocław z Piastem Gliwice. Podpowiadamy Wam, abyście nie czekali na ostatni moment z zakupem biletów na to spotkanie. Zakup „na ostatnia chwilę” może bowiem kosztować Was sporo czasu spędzonego w kolejkach pod Stadionem Wrocław. O sposobach zakupu biletów na mecz z Piastem możecie przeczytać tutaj: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice bilety.

 

Pora jednak oznajmić najważniejsze, czyli kto dostanie grę FIFA 15 od Sebastiana Mili. Pudełka z tą popularną grą otrzymują:

 

  • Kamila Sordyl
  • Mateusz Grab

 

Szczęśliwcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu mailowego przez adres marketing@slaskwroclaw.pl. W ten sposób możecie ustalić termin odbioru nagrody. 

Zobacz również