Wydarzenia

Otwieramy kolejną Wyspę Kibica!

2015-10-19 15:30:00
Po punkcie w Arkadach Wrocławskich otwieramy następną Wyspę Kibica. Tym razem zielono-biało-czerwone gadżety i bilety na mecze Śląska będziecie mogli kupować w CH Borek. Otwarcie już jutro, we wtorek 20 października.

- Stawiamy kolejny krok w rozwoju naszej sieci pamiątek. Chcemy być bliżej kibiców i dać im możliwość, aby i oni mogli być bliżej naszego klubu. Po otwarciu pierwszej Wyspy Kibica, a także sklepu internetowego, przyszła pora, aby zaprosić naszych fanów także do Centrum Handlowego Borek - mówi prezes Śląska Wrocław Paweł Żelem. - Sympatycy Śląska odwiedzający codziennie wrocławskie centra i galerie handlowe będą mieli teraz na wyciągnięcie ręki dostęp do biletów, karnetów, gadżetów,  pamiątek czy produktów dedykowanych przez naszego Sponsora Technicznego firmę Adidas. Nasza obecność w centrach handlowych da też kibicom możliwość regularnych spotkań z piłkarzami - dodaje.

 

Wyspa Kibica w CH Borek to kolejny efekt nawiązanej w czerwcu bieżącego roku współpracy z Indeco System Wrocław. Dolnośląska firma meblowa ponownie z efektownym skutkiem zajęła się stworzeniem od podstaw zaplecza do sprzedaży pamiątek największego klubu piłkarskiego w regionie.

 

Punkt w CH Borek to już druga Wyspa Kibica otwarta przez nas w ostatnim czasie. Jak zapowiada prezes Żelem: - Planujemy otwarcie jeszcze sześciu podobnych miejsc tak, żeby z każdego miejsca Wrocławia można było bez problemów dostać się do konkretnej Wyspy Kibica. Mamy nadzieję, że przy okazji powstawania kolejnych tego typu punktów napotkamy na ludzi równie chętnych do współpracy jak przedstawiciele Borka. Podjęcie wspólnego przedsięwzięcia bardzo nas cieszy - kończy Paweł Żelem.

Zobacz również