Wydarzenia

Pamiątki Śląska Wrocław na meczu z Legią

2015-02-12 15:00:00
1
Bitwa o Puchar to również pierwsza okazja w roku 2015 do zakupu pamiątek Śląska Wrocław. Specjalnie na pierwszy mecz przygotowaliśmy dla kibiców nie lada gratkę - oryginalne koszulki meczowe piłkarzy zielono-biało-czerwonych, w których występowali w rundzie jesiennej!

Stoiska z oficjalnymi pamiątkami Śląska Wrocław ulokowane będą w przeszklonych punktach sprzedaży na esplanadzie stadionu od ul. Królewieckiej i Lotniczej. Z pewnością warto będzie do nich zajrzeć, ponieważ dziś znajdą się na nich oryginalne koszulki meczowe piłkarzy Śląska Wrocław, w których ci występowali w rundzie jesiennej bieżącego sezonu.

 

Na naszych stoiskach można kupić dokładnie te  same trykoty, które przygotowywane były dla zawodników wicelidera ekstraklasy przed spotkaniami ligowymi. Wśród nich znajdują się koszulki, w których występowali m.in. Piotr Celeban, Tomasz Hołota, czy Flavio Paixao! Cena każdej z koszulek (są wśród nich również bluzy bramkarskie) ustalona została na 250 zł.

 

Na naszych stoiskach będzie można również znaleźć t-shirty dziecięce z wizerunkiem zawodnika zaprzyjaźnionej Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski w promocyjnej cenie 20 zł!

 

Na stoiskach nie zabraknie również pozostałych pamiątek i gadżetów związanych ze Śląskiem Wrocław i jego sponsorem technicznym firmą adidas. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów!

 

Pamiętaj, że kupując oryginalne pamiątki Śląska Wrocław wspierasz swój ukochany klub!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również