Wydarzenia

Pich i Stjepanović po zwycięstwie!

2017-03-17 20:32:00
- Nie przestaliśmy wierzyć w zwycięstwo i pokazaliśmy to na boisku – mówią Robert Pich i Ostoja Stjepanović po wygranej z Bruk-Betem!
Ostoja Stjepanović: Uważam, że zasłużenie wygraliśmy. Od początku do końca wykonywaliśmy to, co sobie założyliśmy. Dobrze zaczęliśmy, ale potem zahamowaliśmy i przeciwnik zdołał odrobić stratę. My jednak nie przestaliśmy wierzyć w zwycięstwo i naszą grą pokazaliśmy to. Cieszę się, że wygraliśmy!
 
W obu połowach graliśmy dobrze. Wszystko szło po naszej myśli, ale po zdobytej bramce na moment odpuściliśmy. To musimy przeanalizować, by poznać tego przyczyny. Dekoncentracja i nagle rywal wyrównał…
 
Już w pierwszej połowie powinniśmy prowadzić. W meczu można stracić gola, ale trzeba pokazać charakter i wziąć odpowiedzialność. My to pokazaliśmy.

Każdy piłkarz woli być rytmie meczowym. Teraz chwila przerwy, którą na pewno poświęcimy na poprawę naszego stylu. Sztab szkoleniowy na pewno ma swój plan na ten okres. 
 
To ważne zwycięstwo, bo na bardzo trudnym terenie. Tym bardziej cieszą trzy punkty!
 
Robert: Pich: Strzelam i to mnie cieszy. Zdobywam ważne bramki, które pomagają drużynie w zwycięstwie. Wcześniej też trafiałem, ale nie przekładało się to na punkty. Dziś w końcu to się udało. Ta bramka cieszy bardziej. 
 
Dla nas to ważna wygrana. Zbieramy punkty, bo każdy wie, że są one nam niezmiernie potrzebne. To zwycięstwo da nam pewność siebie i liczymy, że przełoży się to na kolejne spotkania. 
 
Skuteczność nie jest taka, jak chcemy. Mogliśmy wyżej wygrać, ale w ostatnich minutach musieliśmy bardzo dużo sił z siebie wykrzesać, by „dowieźć” zwycięstwo do końca. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław