Piłkarski weekend Śląska Wrocław [WYNIKI]
2022-03-14 10:00:00
Intensywna sobota z Akademią i zespołem kobiet i nowe otwarcie dla pierwszego zespołu w niedzielne popołudnie. Przed nami kolejny piłkarski weekend Śląska Wrocław.
PKO BP Ekstraklasa
Niedziela, 13 marca, 15:00
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 0:0
Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław
Ekstraliga kobiet
Sobota, 12 marca, 12:00
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 2:0
eWinner 2. liga
Sobota, 12 marca, 14:00
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0:4
Miejsce: Stadion Oporowska
2. liga kobiet
Niedziela, 13 marca, 12:30
Śląsk II Wrocław - Wanda Kraków 1:0
Miejsce: Gem (ul. Mianowskiego 2b)
Bramka: Furmaniak
Centralna Liga Juniorów U18
Sobota, 12 marca, 11:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:1
Bramka: Szczyrek
Centralna Liga Juniorów U17
Sobota, 12 marca, 13:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 4:1
Miejsce: Sztabowa (ul. Sztabowa 101)
Bramki: Benedyktowicz (2), Burda, Kurowski
Sparing zespołu U16
Sobota, 12 marca, 16:30
Śląsk Wrocław - WKS Śląsk U17 6:3
Miejsce: AWF P5 (ul. Mickiewicza 58)
Bramki: Raczkowski (2), Wrona, Duczmal, zawodnik testowany (2)
Centralna Liga Juniorów U15
Niedziela, 13 marca, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1:3
Bramki: Fałowski, Kobelczuk, Cegliński
Centralna Liga Juniorek U15
Sobota, 12 marca, 11:00
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 3:0
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramki: Lis, Flis, Witkowska
Dolnośląska Liga Trampkarzy U14
Sobota, 12 marca, 13:00
Śląsk Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra 4:3
Miejsce: Oławka (ul. Na Niskich Łąkach 8)
Bramki: Rostek (2), Pakosz, Łabędzki
Sparingi
Śląsk Wrocław U11 - Legia Warszawa 2:1
Bramki: Skrzypczyński, Wójciak
Śląsk Wrocław U11 - Wisła Kraków 7:4
Bramki: Skorupa (2), Wójciak, Kośmider, Skrzypczyński, Jaskulski, Kroczak
Sobota, 12 marca, 13:00 (Balon Olimpijski FC)
Niedziela, 13 marca, 15:00
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 0:0
Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław
Ekstraliga kobiet
Sobota, 12 marca, 12:00
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 2:0
eWinner 2. liga
Sobota, 12 marca, 14:00
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 0:4
Miejsce: Stadion Oporowska
2. liga kobiet
Niedziela, 13 marca, 12:30
Śląsk II Wrocław - Wanda Kraków 1:0
Miejsce: Gem (ul. Mianowskiego 2b)
Bramka: Furmaniak
Centralna Liga Juniorów U18
Sobota, 12 marca, 11:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:1
Bramka: Szczyrek
Centralna Liga Juniorów U17
Sobota, 12 marca, 13:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 4:1
Miejsce: Sztabowa (ul. Sztabowa 101)
Bramki: Benedyktowicz (2), Burda, Kurowski
Sparing zespołu U16
Sobota, 12 marca, 16:30
Śląsk Wrocław - WKS Śląsk U17 6:3
Miejsce: AWF P5 (ul. Mickiewicza 58)
Bramki: Raczkowski (2), Wrona, Duczmal, zawodnik testowany (2)
Centralna Liga Juniorów U15
Niedziela, 13 marca, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1:3
Bramki: Fałowski, Kobelczuk, Cegliński
Centralna Liga Juniorek U15
Sobota, 12 marca, 11:00
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 3:0
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramki: Lis, Flis, Witkowska
Dolnośląska Liga Trampkarzy U14
Sobota, 12 marca, 13:00
Śląsk Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra 4:3
Miejsce: Oławka (ul. Na Niskich Łąkach 8)
Bramki: Rostek (2), Pakosz, Łabędzki
Sparingi
Śląsk Wrocław U11 - Legia Warszawa 2:1
Bramki: Skrzypczyński, Wójciak
Śląsk Wrocław U11 - Wisła Kraków 7:4
Bramki: Skorupa (2), Wójciak, Kośmider, Skrzypczyński, Jaskulski, Kroczak
Sobota, 12 marca, 13:00 (Balon Olimpijski FC)
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska
Zobacz również
2024-04-26
Raport kartkowy przed #ŚLĄRCH
2024-04-26
Tydzień pełen Śląska!
2024-04-26