Wydarzenia

Piłkarze odwiedzili Arkady Wrocławskie

2015-03-28 15:20:00
Zawodnicy WKS-u pojawili się dziś we wrocławskich Arkadach i spotkali się z mieszkańcami Wrocławia. Na przedstawicieli zielono-biało-czerwonych czekały prawdziwe tłumy kibiców!

Już na godzinę przed wyjazdem drużyny z Oporowskiej docierały do nas sygnały o ogromnym zainteresowaniu wizytą piłkarzy Śląska. Wrocławskie Arkady wypełniły się fanami WKS-u, którzy przybyli ubrani w klubowe barwy i wyczekiwali przybycia swoich piłkarskich idoli.

 

Ci pojawili się w galerii handlowej kilka minut po 13 i od razu zostali otoczeni przez kibiców, którzy zyskali okazję do zebrania autografów i zdobycia pamiątkowych fotografii z zawodnikami największego klubu piłkarskiego na Dolnym Śląsku. Największą część kibiców stanowili młodzi fani, wśród których doskonale odnajdywał się Peter Grajciar. Słowacki skrzydłowy postanowił przeprowadzić ankietę wśród najmłodszych uczestników imprezy, a jej efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo w naszym podsumowującym materiale filmowym.

 

Oczywiście spotkanie z wrocławianami było doskonałą okazją do zaproszenia ich przez piłkarzy na najbliższy mecz zielono-biało-czerwonych. Już w Wielką Sobotę, 4 kwietnia, Śląsk Wrocław zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wśród przybyłych młodych fanów znaleźliśmy kilku, którzy w tym spotkaniu pojawią się na murawie wyprowadzając zawodników na plac gry.

 

Dziękujemy za liczne przybycie fanów do Arkad Wrocławskich! Teraz zapraszamy wszystkich na mecz z Podbeskidziem. Informacje o promocyjnych biletach na tę potyczkę dostępne są po kliknięciu: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również