Wydarzenia

Piłkarze Śląska na turnieju FIFA20

2019-10-26 22:30:00
W sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielany odbył się turniej FIFA20. Na wirtualnych boiskach rywalizowało ponad 120 graczy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli m.in. zawodnicy Śląska Przemysław Bargiel i Sebastian Bergier.
Nasi piłkarze wzbudzili spore zainteresowanie podczas eventu. Rozdawali autografy, pozowali do zdjęć i zapraszali na dwa najbliższe domowe mecze: z Arką Gdynia (niedziela, godz. 15.) i Wisłą Płock (poniedziałek, 4 listopada, godz. 18). Przemek i Sebastian postanowili również spróbować swych sił w wirtualnym pojedynku na murawie.
 
Piłkarze Śląska zmierzyli się z innymi gwiazdami wydarzenia: jednym z najlepszych polskich zawodników w grze FIFA Robertem „LiskiemHD” Liszką oraz popularną youtuberką Roksaną „Rokcią” Sobieszek. Przemek i Sebastian w grze reprezentowali barwy Śląska. Ich rywale wybrali Arkę Gdynia, czyli naszego najbliższego rywala. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Śląska 3:1. Graczem spotkania został... wirtualny Sebastian Bergier, który raz wpisał się na listę strzelców i zaliczył asystę przy trafieniu Roberta Picha.
 
Na koniec wizyty zawodnicy WKS-u spróbowali swych sił w starciu z dwójką uczestników turnieju wylosowanych przez organizatorów imprezy. Przemek i Sebastian w pierwszej połowie musieli uznać wyższość rywali. Przegrywali aż 0:3, ale w drugiej części zaczęli odrabiać straty i ostatecznie po regulaminowym czasie gry był remis 5:5. W rzutach karnych lepsi okazali się rywale Przemka i Sebastiana.
 
Śląsk Wrocław był jednym z głównych partnerów turnieju FIFA20 w Centrum Handlowym Auchan Bielany.
Autor: Dawid Antecki, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław