Wydarzenia

Piłkarze Śląska odwiedzili SP 22

2014-10-10 14:10:00
Zawodnicy Śląska Wrocław kontynuują odwiedzanie dolnośląskich placówek dydaktycznych w ramach akcji „Śląsk Wrocław w Twojej szkole!”. Wczoraj gracze WKS-u wpadli z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 22 we Wrocławiu.

Delegacja graczy Śląska Wrocław odwiedziła wczoraj Szkołę Podstawową nr 22. Piłkarzy zielono-biało-czerwonych reprezentowali Lukas Droppa i Sebino Plaku. Na początku spotkania obydwaj zawodnicy opowiedzieli młodym kibicom co nieco o życiu piłkarza, a także cierpliwie odpowiadali na nurtujące ich pytania.

 

Gracze Śląska Wrocław wystąpili również w charakterze jurorów oceniających prace plastyczne przygotowane przez uczniów SP 22. Najładniejsze ich zdaniem rysunki nagrodzili bardzo atrakcyjnymi nagrodami, którymi były pamiątki związane z zielono-biało-czerwonymi. Nie zabrakło również autografów i pamiątkowych zdjęć, z których jedno można obejrzeć poniżej.

 

Lukas Droppa i Sebino Plaku

 

Przypominamy, że każda szkoła może zgłosić się do naszej akcji. By to zrobić, należy wysłać maila na adres wks@slaskwroclaw.pl, a w jego treści podać nazwę szkoły, adres, oraz planowaną datę spotkania. Na pewno się odezwiemy i wspólnie ustalimy datę wizyty. Zależy nam, aby szkoła w miarę swoich możliwości pokazała, jak bardzo chciałaby gościć piłkarzy w swoich progach. Sposób, w jaki szkoła bądź uczniowie nas do tego zachęcą, jest dowolny, ale stanie się głównym czynnikiem, który będziemy brać pod uwagę przy wyborze szkoły, w której pojawią się piłkarze. Liczymy na Waszą kreatywność! Uwaga - informacja skierowana jest do dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Jeżeli jesteś uczniem, namów swojego wychowawcę lub nauczyciela i spotkaj się ze swoimi piłkarskimi idolami na żywo!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również