Wydarzenia

Piwo PROST na meczach Śląska!

2018-03-02 15:20:00
Miło nam poinformować, że oficjalne piwo Śląska Wrocław będzie dostępne na meczach WKS-u na Stadionie Wrocław! Kibicuj Trójkolorowym, delektując się naszym złocistym trunkiem!
Specjalnie dla naszych kibiców producent trunku obniżył wagowo zawartość ekstraktu piwa dostępnego na spotkaniach WKS-u, dzięki czemu piwo po leżakowaniu ma 3,5% zawartości alkoholu. Oznacza to, że pierwszy raz na Stadionie Wrocław będzie można oglądać na mecz WKS-u, delektując się oficjalnym piwem Śląska. Nie można tego przegapić!
 
Piwo dostępne będzie w sektorach B i C - Stoiska naszego browaru poznacie po dedykowanych rollbarach i parasolach z logo Browaru PROST.

Przypominamy, że oficjalne piwo Śląska dostępne jest w wybranych sklepach na terenie Wrocławia. Trunek został uwarzony w Browarze Prost, rodzinnym wrocławskim zakładzie, którego specjalnością są piwa rzemieślnicze. Piwo dostępne w sklepach zachowuje oryginalną recepturę.

Pełną listę z siecią dystrybucji oficjalnego piwa Śląska Wrocław można znaleźć TUTAJ. W większości są to sklepy oferujące piwa rzemieślnicze.
 
 
 
Autor: Biuro prasowe

Zobacz również