Wydarzenia

Pochwal się pamiątkami w #ArchiwumKibica

2020-04-30 08:30:00
Obecny okres, w którym zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domach, sprzyja domowym porządkom i odnajdywaniu różnorakich "skarbów", pamiątek, drobiazgów. Również tych piłkarskich i związanych ze Śląskiem. W akcji #ArchiwumKibica zachęcamy do podzielenia się ich fotografiami.
Główny cel #ArchiwumKibica to stworzenie internetowej galerii zdjęć z najlepszymi, najciekawszymi, najstarszymi, najbardziej wyjątkowymi pamiątkami związanymi ze Śląskiem. To mogą być bilety, akredytacje, gadżety, koszulki, szaliki, programy meczowe, wycinki z gazet, proporczyki, autografy, zdjęcia... Możliwości jest mnóstwo.
 
Zachęcamy kibiców, by zostali w domu i poświęcili trochę czasu na zgromadzenie i sfotografowanie swoich śląskowych pamiątek. Mogą to być zdjęcia wykonane telefonem lub aparatem. Ważne, aby opisane zostały według posiadanej wiedzy - co się na nich znajduje, z którego roku pochodzi pamiątka, może wzbogaci ją krótka historia? Prosimy o selekcję pamiątek, wybierając te najciekawszych. Prosimy również o podpisanie autora zdjęcia.
 
Zdjęcia (wraz z opisami) należy wysyłać na adres biuroprasowe@slaskwroclaw.pl w tytule maila wpisując "#ArchiwumKibica". Na pamiątki czekamy do końca kwietnia, następnie zostną wybrane te najciekawsze i udostępnione na oficjalnej stronie klubu w galerii zdjęć. Dla autorów trzech najlepszych zgłoszeń przygotowaliśmy niespodzianki z najnowszej kolekcji retro!

Zachęcamy do udziału!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Daniel Lorenc

Zobacz również