Wydarzenia

Potrzebna pomoc dla żony Krzysztofa Paluszka!

2019-06-06 10:55:00
Żona byłego dyrektora sportowego Śląska Wrocław, Katarzyna Paluszek, potrzebuje Waszej pomocy! U Pani Katarzyna dwa lata temu zdiagnozowano tętniaka mózgu i krwotok podpajęczynówkowy. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo duże. Liczymy na pomoc kibiców Wszystkich dolnośląskich klubów!
Krzysztof Paluszek pracował w Śląsku w latach 2000-2002 oraz 2010-2014 jako dyrektor sportowy. Z nim na pokładzie WKS zdobył m.in. mistrzostwo Polski w 2012 roku. Pracował również w wielu innych dolnośląskich klubach, ostatnio jako dyrektor Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin. Teraz, jako kibice piłki nożnej na Dolnym Śląsku, możemy spróbować odwdzięczyć się za jego zaangażowanie. Małżonka pana Krzysztofa zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Rehabilitacja po skomplikowanej operacji mózgu jest bardzo żmudna, wymagająca i kosztowna.

Katarzyna Paluszek to mama bardzo zdolnego piłkarza Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, Aleksandra Paluszka, który występuje w drużynie CLJ U18.

- Każdego dnia cała nasza rodzina wkłada wiele wysiłku, by jakość życia naszej ukochanej mamy i żony była coraz lepsza. Każda, nawet najmniejsza pomoc z Waszej strony jest w stanie zmienić życie Kasi na lepsze i przywrócić uśmiech na jej twarzy! - pisze rodzina pani Katarzyny na stronie zrzutka.pl. Tam też można wpłacać pieniądze na rzecz rehabilitacji. Bardzo mocno do tego zachęcamy!

Wspomóż Katarzynę Paluszek - kliknij TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również