Wydarzenia

Pożegnanie lata i dużo uśmiechów!

2014-09-01 14:11:00
Spotkaniem Śląska Wrocław i Górnika Zabrze najmłodsi kibice WKS-u pożegnali już wakacje. Wokół meczu nie zabrakło atrakcji dla zgromadzonych na Stadionie Wrocław dzieci, które znowu szczelnie wypełniły krzesełka Sektora Rodzinnego!
W meczu 7. kolejki, w którym Śląsk pokonał Górnika Zabrze 2:0 Sektor Rodzinny ponownie osiągnął bardzo dobry wynik frekwencyjny. Prawie 2 tysiące najmłodszych kibiców wspierało zielono-biało-czerwonych w ważnym starciu ligowym, a czas przed meczem i w jego trakcie, umilały im przygotowane atrakcje.
 
Z okazji Pożegnania Wakacji ze Śląskiem Wrocław, wspólnie z ogólnopolską akcją kibiców KolorujeMY, zorganizowaliśmy dla najmłodszych fanów WKS-u specjalną strefę zabaw w Krainie otoDom. Dzieci, które przyszły z rodzicami na spotkanie zielono-biało-czerwonych z Górnikiem Zabrze mogły więc przed meczem wyszaleć się na kolorowych dmuchańcach, na których skakać można było tak wysoko, jak sięga obecnie forma pierwszej drużyny Wojskowych.
 
 
 
Nie zabrakło również słodkich łakoci od firmy Słowianka - rozdawały je oczywiście niezawodne Żywe Maskotki, które wspierał klubowy przyjaciel najmłodszych Orzeł Ślązak.
 
Przed spotkaniem fani zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym mogli również ustawić się do darmowego, pamiątkowego zdjęcia z piłkarzami Śląska Wrocław. Do wspólnych fotografii w Cykbudce ochoczo pozowali nieobecni w kadrze meczowej: Wojciech Pawłowski, Rafał Grodzicki, Waldemar Gancarczyk, Marcin Przybylski i Sebino Plaku.
 
 
 
Po zakończeniu meczu do najwierniejszych wśród najmłodszych podeszli również zawodnicy WKS-u, którzy na boisku pokonali dotychczasowego lidera T-Mobile Ekstraklasy. Piłkarze Śląska Wrocław przez długi czas rozdawali dzieciom autografy i robili sobie z nimi zdjęcia.
 
 
 
Obszerną fotogalerię z tego wspaniałego dnia znaleźć można na naszej stronie internetowej. By ją obejrzeć wystarczy kliknąć w poniższy link do galerii zdjęć z meczu Śląsk - Górnik.
 
A jeśli chcecie zobaczyć jak zabawa na Sektorze Rodzinnym wyglądała w wersji filmowej. Zapraszamy do oglądania poniższego materiału:

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również