Wydarzenia

Premiera kalendarza na rok 2016

2015-12-10 13:00:00
Już w piątek po raz pierwszy w sprzedaży pojawi się wyjątkowy kalendarz Śląska Wrocław na rok 2016. Kibice WKS-u będą mogli go kupić w trakcie spotkania z Górnikiem Łęczna w promocyjnej cenie 20 zł.

Kalendarz ścienny Śląska Wrocław na 2016 rok to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów zielono-biało-czerwonych. 12 fotografii specjalnie wybranych dla każdego z nadchodzących miesięcy ma przypominać o najlepszych chwilach, jakie w ostatnim czasie przeżywała wrocławska drużyna. Wśród zdjęć ilustrujących kolejne okresy w roku znajdą się m.in. momenty radości z wywalczenia awansu do europejskich pucharów, a także najwyższej jakości fotografie przedstawiające zawodników WKS-u w piłkarskiej akcji.

 

Wyjątkowy kalendarz Śląska Wrocław na rok 2016 do sprzedaży trafi już w najbliższy weekend, a będzie go można kupić zarówno na Wyspach Kibica (w CH Borek i Arkady Wrocławskie), jak i w internecie pod adresem: sklep.slaskwroclaw.pl. Jego cena została ustalona na 30 zł.

 

Fani WKS-u, którzy będą wspierać swój klub w najbliższych meczach z Górnikiem Łęczna i Zawiszą Bydgoszcz będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji dotyczącej kalendarza.

 

Na stoiskach z pamiątkami w dniu meczu kalendarz kosztuje 20 zł!

 

Serdecznie zachęcamy do zakupów! Dzięki temu kalendarzowi Śląsk może gościć w Waszych domach przez każdy z 365 dni Nowego Roku!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również