Wydarzenia

Prezentacja drużyny na Tokar Cup

2024-02-04 08:13:00
Już w tę niedzielę, 4 lutego, w hali AWF we Wrocławiu odbędzie się charytatywny turniej, na którym będą zbierane pieniądze dla utalentowanego zawodnika Akademii Śląska Wrocław - Franciszka Tokarskiego. Młody piłkarz uległ poważnemu wypadkowi i walczy o powrót do zdrowia. Podczas wydarzenia czeka nas wiele interesujących wydarzeń, w tym prezentacja drużyny Śląska Wrocław na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24.
Dla 14-letniego Franka piłka nożna jest niemal całym światem. Z powodzeniem rozwija swój talent w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, ale na drodze do kolejnych meczów stanął ciężki wypadek, któremu uległ w grudniu ubiegłego toku. Walcząc o życie i zdrowie „Tokar” pokazał wolę walki tak, jak robił to na boisku. Przed nim jednak nadal specjalistyczna i długotrwała rehabilitacja, której koszty są ogromne. Franek może liczyć na oddanych rodziców, bliskich, kolegów z drużyny, cały klub i środowisko piłkarskie, które licznie nadsyłało wsparcie zarówno materialne, jak i mentalne. Pora na kolejny krok! 

 
Śląsk Wrocław – wspólnie z organizatorem zbiórki, Fundacją „Moc Pomocy” – zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej halowej TOKAR CUP, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc naszemu młodemu zawodnikowi. Turniej odbędzie się 4 lutego w godzinach 9-21 w hali wielofunkcyjnej AWF Wrocław przy ul. Paderewskiego 35. W godzinach 13:30-16:20 oprócz zmagań młodzieży przewidziano mecze pokazowe, chociażby z udziałem mistrzów Polski z 2012 roku – Krzysztofa Wołczka, Piotra Celebana, Mariusza Celebana i innych. Podczas turnieju zorganizowanych zostanie również wiele licytacji, zbiórek oraz „cegiełek”. Wszystko po to, by wspierać naszego młodego zawodnika. Więcej szczegółów o turnieju TUTAJ.  
 


PREZENTACJA DRUŻYNY ŚLĄSKA WROCŁAW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 

Dla kibiców, którzy zdecydują się przyjść na turniej i wspierać Franka, około godziny 13:00 zaplanowana jest również prezentacja pierwszej drużyny Śląska Wrocław na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy 2023/24. To bez wątpienia doskonała okazja, by zobaczyć zawodników lidera i poznać nowe nabytki jeszcze przed walką o najwyższe cele.  
 
- Przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla kibiców, by docenić tych, którzy zaangażują się w pomoc Frankowi. Na turnieju gościć będziemy chociażby mistrzów Polski z 2012 roku, którym raz jeszcze bardzo dziękuję za obecność, ale TOKAR CUP odwiedzi też cała pierwsza drużyna WKS-u. Zespół Jacka Magiery tydzień później rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej i z pomocą fanów będziemy grali o najwyższe cele. Zapraszamy na turniej, prezentację, a później mecz z Pogonią Szczecin – mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław. 

 
Liczba miejsc na TOKAR CUP jest ograniczona, z tego względu wejście na część z prezentacją drużyny ekstraklasowego Śląska będzie dostępne dla osób z darmowymi voucherami, które można zupełnie bezpłatnie pobrać na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Jednorazowo (tj. w jednej transakcji) można odebrać jeden voucher, ale z jednego konta biletowego możliwe jest kilkukrotne pobranie vouchera, również dla innych osób wybierających się na turniej. 
 
Zapraszamy do wsparcie! Wspólnie pomóżmy Frankowi.  

Franciszka Tokarskiego cały czas można wspierać poprzez: 
- Wpłatę na konto Fundacji Moc Pomocy - nr konta: 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765
W tytule przelewu: Franciszek Tokarski Turniej   
 
- Oficjalną zbiórkę:
Z komentarzem: Franciszek Tokarski Turniej 
 
- Rozliczenie 1,5%:  
KRS 0000769935  
Cel szczegółowy: Franciszek Tokarski 

- Oraz wrzucając pieniądze do puszek, które pojawią się w dniu wydarzenia
  
Pytania? Zapraszamy do kontaktu!
pkajderowicz@slaskwroclaw.pl, tel. 533 135 149
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław