Wydarzenia

Prezentacja Śląska! #ToJestTwójKlub

2018-07-12 16:00:00
Do rozpoczęcia sezonu coraz bliżej! Zanim piłkarze wyjdą na murawę walczyć o ligowe punkty, zaprezentują się Wam na legendarnym stadionie przy ulicy Oporowskiej. Święto zaczynamy 13 lipca o godz. 15. Przyjdź koniecznie, bo #ToJestTwójKlub!
Punkt kulminacyjny całego dnia wyznaczono na godz. 21. Wtedy na specjalnie przygotowanej scenie pojawi się cały sztab oraz zawodnicy I drużyny Śląska Wrocław. To świetna okazja, by poznać nowych graczy, raz jeszcze zobaczyć znane twarze wrocławskiego zespołu oraz wysłuchać kilku słów od przedstawicieli WKS-u.
 
Na Oporowską zapraszamy Was jednak znacznie wcześniej! Bramy otwieramy o godzinie 15. Wiele zabawy i atrakcji czeka na najmłodszych kibiców Śląska. Wszystkie dzieci zapewniamy - nie będziecie się nudzić! Ale Wasi rodzice również nie! Świetną zabawę zapewni m.in. sponsor główny klubu - ForBet. Multimedialne atrakcje, konkursy, gry i nagrody - zdecydowanie warto!
 
Na prezentacji nie zabraknie oczywiście oprawy muzycznej oraz punktów gastronomicznych. Głód nikogo nie dosięgnie! Zaspokojona zostanie również ciekawość dotycząca nowych koszulek meczowych, które również zostaną zaprezentowane tego dnia (o godzinie 18). A dla tych mniej cierpliwych - przyjrzyjcie się reprezentacjom występującym na mistrzostwach świata w Rosji w strojach firmy Adidas...
 
Sporo gratką będzie również podróż klubowym autokarem, który może przywieźć kibiców na prezentację z dwóch punktów zlokalizowanych we Wrocławiu. Pierwszy z nich to parking Centrum Handlowego Leclerc przy ulicy Zakładowej 4, z którego autokar ruszy na Oporowską o godzinie 17:30. Z kolei o godz. 19 odjedzie z pętli autobusowej przy ulicy Opolskiej. Z każdego przyjazdu skorzystać będzie mogło 35 kibiców. Decyduje kolejnośc zgłoszeń, których można dokonywać TUTAJ.

Ci, którzy pamiętają zeszłoroczną prezentację przy Oporowskiej, z pewnością wiedzą już, że warto przyjść i tym razem. Ci, którzy rok temu byli nieobecni - tym razem nie możecie przeoczyć tej szansy! Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was! Przyjdź, bo #ToJestTwójKlub!
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również