Wydarzenia

Promocja na mecz z Pogonią!

2016-11-29 09:15:00
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem meczem z Legią Warszawa klub przygotował specjalną promocję. Każdy kibic, który zachowa bilet ze spotkania z warszawską drużyną, będzie mógł kupić w przedsprzedaży wejściówkę na kolejne spotkanie z Pogonią Szczecin 20% taniej!
- Chcemy wykorzystać wysoką frekwencję z meczu z Legią i już teraz zaprosić na kolejne mecze rozgrywane we Wrocławiu. Dla naszych fanów przygotowaliśmy specjalną promocję, a samo spotkanie z Pogonią  (3.12.2016 r. o godz. 18) będzie miało wyjątkową oprawę. Cały mecz odbędzie się pod hasłem "Mikołajki dla Agatki".

- Postanowiliśmy się włączyć w akcję pomocy małej dziewczynce chorującej na niezwykle groźną odmianę nowotworu oka. Przed meczem i w jego trakcie wolontariusze będą zbierali datki a na bandach LED i telebimach pojawią się specjalne komunikaty informujące o możliwościach wsparcia fundacji "Rycerze i księżniczki" zbierającej środki dla Agatki. Zawodnicy obu zespołów wybiegną na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach z logiem fundacji, a przed samym spotkaniem wystąpi wspierająca akcję zbierania środków wokalistka Gosia Andrzejewicz. Warto podkreślić, że Dział Marketingu wyprodukował specjalny film promujący akcję - od kilku dni można go już oglądać na portalach społecznościowych.

Dlatego już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców Śląska na mecz z Pogonią - warto być i warto pomagać. Jeden za wszystkich - wszyscy za Śląsk  – mówi Wojciech Błoński.

Bilety w cenie promocyjnejdostępne są w ponktach stacjonarnych oraz na naszej stronie internetowej: bilety.slaskwroclaw.pl
 


Zobacz również