Wydarzenia

Promocja z okazji Dnia Ojca!

2019-06-20 10:00:00
W związku ze świętem wszystkich tatusiów, przygotowaliśmy specjalną ofertę: obniżyliśmy cenę "Wielkiej księgi piłkarskiej. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław". Tylko teraz kupicie ją za jedyne 120 zł! Pierwotna cena: 150 zł.
Długo wyczekiwana monografia Śląska Wrocław przedstawia sezon po sezonie dzieje drużyny piłkarskiej. Autorzy zebrali i opracowali materiały na podstawie których opisali historię klubu od powstania w 1947 roku, aż po sezon 2017/18, w którym świętowano jubileusz 70-lecia. Materiał zgromadzony w księdze liczy 700 stron opisów, zdjęć, statystyk. Książka posiada bogate walory estetyczne oraz szczegółowe materiały archiwalne. Całość oprawiona w twardą okładkę z tłoczonymi, złotymi literami i symbolami stanowi niezwykle cenne źródło porządkujące dzieje piłkarskiego Śląska. 
 
Z promocji można skorzystać na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz w sklepie on-line TUTAJ. Oferta ważna jest od dzisiaj tj. 20.06. do 23.06. 
 
Pokaż swojemu tacie jak ważny jest dla Ciebie i spraw mu wyjątkową, śląskową niespodziankę! 
 
Wszystkim tatom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia i zapraszamy już niedługo na pierwszy w sezonie mecz Śląska wraz ze swoimi pociechami! Do zobaczenia!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również