Wydarzenia

Przybij piątkę kadrze!

2015-10-12 09:50:00
Kto wygrał mecz?! Polska! Dziś wszyscy możemy świętować z reprezentacją narodową awans do finałów Mistrzostw Europy! Z tej okazji mamy specjalną promocję dla kibiców Śląska Wrocław, którzy bilety na mecz z Koroną Kielce mogą kupić już za 10 zł!

Polska pokonała w niedzielę Irlandię i zapewniła sobie awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy. Jak wszyscy kibice biało-czerwonych spędzamy więc te chwile w wielkiej euforii i specjalnie dla piłkarskich fanów we Wrocławiu mamy wyjątkową akcję biletową.

 

Wejściówki na mecz Śląska z Koroną Kielce możecie kupić już za 10 zł, wystarczy, że weźmiecie udział w naszej promocji. Zbierzcie więc znajomych i pędźcie do kas klubu przy ul. Oporowskiej, Królewieckiej lub na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich (akcja obejmuje tylko te trzy punkty), by dokonać zakupu. Bilety za 10 zł dla piątki znajomych możecie kupować na trybuny B, D i C (z wyłączeniem C Premium). Jak łatwo wyliczyć - za całość pakietu zapłacicie 50 zł, co jest zdecydowanie niższą sumą niż w przypadku zakupu biletów normalnych na wyznaczone sektory.

 

Podsumujmy zasady promocji:

 

1. W ramach promocji za pakiet pięciu na trybunę B, D lub C (bez C Premium) biletów zapłacicie 50 zł (10 zł każdy)

2. Promocja obowiązuje w poniedziałek 12.10

3. Akcją objęte są trzy punkty sprzedaży biletów: kasy przy ul. Królewieckiej (10-18), Oporowskiej (10-18) oraz Wyspę Kibica w Arkadach Wrocławskich (9-21)

4. Przed zakupem biletów poinformujcie o udziale w promocji kasjera/kasjerkę

5. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Klubu.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również