Wydarzenia

Przyjdź na mecz - wygraj pobyt w luksusowym hotelu

2015-12-10 19:15:00
Dla fanów, którzy przybędą w piątek, by wspierać Śląsk w meczu z Górnikiem Łęczna mamy wyjątkowy konkurs. Kibice na Stadionie Wrocław będą mogli wygrać pobyt w luksusowym Hotelu SPA Fryderyk w Dusznikach Zdrój.

Stawką piątkowego konkursu na Stadionie Wrocław jest voucher pobytowy, który uprawnia do wypoczynku w dowolnym terminie w luksusowym hotelu w Dusznikach Zdrój. W pobyt w tym wyjątkowym miejscu wpisane są również: kolacja, śniadanie, a także dostęp do rozbudowanej strefy SPA na najwyższym poziomie. Fundatorem nagrody jest firma Amber Agency Fabryka Imprez i Hotel SPA Fryderyk.

 

Aby zawalczyć o tę specjalną nagrodę wystarczy przyjść w piątek na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna. Na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem w kierunku trybun zostaną wyrzucone piłki tenisowe, a kibice, którzy je złapią spotkają się w przerwie spotkania na murawie boiska. Tam w konkursie rzutów karnych wyłonimy zwycięzcę, który będzie mógł udać się w podróż pełną relaksu w najwyższej jakości strefie SPA w Dusznikach Zdrój.

Zobacz również