Wydarzenia

Przyjdź na Partynice - zdobądź bilet dla rodziny!

2015-09-03 12:00:00
Już w najbliższy weekend na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych odbędzie się wielkie święto sportu. Uczestniczyć w nim będą również piłkarze i trenerzy Śląska Wrocław, którzy dla przybyłych widzów będą mieli kilka niespodzianek, w tym ulgi na zakup biletów na Sektor Rodzinny w czasie najbliższych meczów WKS-u!

- Chcemy zbliżyć naszą drużynę do Wrocławia. Weźmiemy udział w niedzielnej imprezie, ale nie jako widzowie, nie usiądziemy w loży honorowej, żeby oglądać gonitwy. W przerwach między wyścigami chcemy coś zrobić dla mieszkańców miasta i umilić im, szczególnie dzieciom czas spędzony na Partynicach - mówił na wczorajszej konferencji prasowej Tadeusz Pawłowski, który na wrocławski tor zabiera nie tylko swoich piłkarzy, ale również ich bliskich. Na Partynicach wszyscy pojawią o godz. 15 i będą tam przebywać przez 2 godziny. 

 

Wspólne wyjście na  Wrocławski Tor Wyścigów Konnych to również okazja do integracji w drużynie. Nie oznacza to jednak, że gracze Śląska będą w niedzielne popołudnie próżnowali. W przerwach pomiędzy gonitwami zawodnicy chętnie spotkają się z fanami - zarówno z tymi zasiadającymi na trybunach, jak i tymi liczącymi na bardziej aktywny wypoczynek. Moc atrakcji piłkarze przygotowali zwłaszcza dla młodych widzów, którzy będą mogli pograć z nimi w piłkę na specjalnie wyznaczonym terenie. Nie zabraknie też stoisk z oficjalnymi pamiątkami zielono-biało-czerwonych, a w nich najświeższego asortymentu gadżetów WKS-u znanego ze sklepu internetowego i Wyspy Kibica w Arkadach Wrocławskich.

 

Największym prezentem jaki na Partynice przyniosą ze sobą reprezentanci Śląska Wrocław jest jednak specjalna biletowa promocja dla rodzin. W czasie całego weekendowego wydarzenia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych będzie można otrzymać specjalną ulotkę, dzięki której zyskuje się ulgi na jeden z trzech najbliższych domowych meczów Trójkolorowych (z Jagiellonią Białystok, Piastem Gliwice i Koroną Kielce). Dzięki ulotce cena biletu dla mamy spada do 5 zł (dawniej 17 zł), a dla każdego dziecka do 1 zł (również dla młodzieży szkolnej w wieku 13-18 lat - dawniej 15 zł) - cena biletu dla taty pozostaje niezmienna, a kosztuje on 21 zł w przedsprzedaży (25 zł w dniu meczu).

 

Szczegóły promocji można znaleźć po kliknięciu w: Regulamin promocji Partynice.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych! Zapewniamy, że emocji i rodzinnej atmosfery w niedzielę nie zabraknie!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również