Wydarzenia

Raporty statystyczne po #LEGŚLĄ

2020-10-22 09:00:00
Śląsk przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 1:2 w zaległym meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy. Przedstawiamy raport fitness i statystyki z tego spotkania.
Najwięcej kilometrów przeciwko Legii ponownie pokonał Krzysztof Mączyński (11,39 km), a największą liczbę sprintów wykonał Dino Stiglec (12). Pod względem biegowym wyróżnił się również Lubambo Musonda, który osiągnął najwyższą prędkość - 33,17 km/h.

Kapitan WKS-u, poza największą liczbą przebiegniętych kilometrów, był również najskuteczniej podającym zawodnikiem w drużynie - do celu dotarło 89% jego zagrań (40/45). Podobną skuteczność osiągnął również Wojciech Golla, który - razem z Markiem Tamásem - zanotowali najwyższy InStat Index (po 253). Za nimi uplasował się strzelec gola, Fabbian Piasecki (251).

Pod względem pojedynków najlepiej wypadł Dino Stiglec, wygrywając 89% z nich (7/8). Najwięcej piłek odzyskał z kolei wspomniany Tamás (11), a najwięcej strzałów oddał Erik Exposito (1/4).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również