Wydarzenia

Raporty statystyczne po #PIAŚLĄ

2021-08-23 12:00:00
Prezentujemy statystyki i raport fitness z meczu Piast - Śląsk Wrocław. W 5. kolejce PKO Ekstraklasy w Gliwicach padł remis 1:1.
Najdłuższy dystans w zespole Trójkolorowych pokonał w niedzielnym meczu wahadłowy, Victor Garcia. Hiszpan przebiegł 10,72 km. Po stronie Garcii odnotowano również najwięcej sprintów (12). Najlepszą szybkością biegu popisał się za to inny Hiszpan, Caye Quintana (34,03 km/h).
 
Najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy po raz kolejny osiągnął Wojciech Golla (287). Stoper WKS-u zaliczył kolejny bardzo pewny występ i zanotował również najwyższą skuteczność pojedynków (88%, 15/17) oraz najwyższy procent celnych podań ( 84%, 54/64).
 
Wysoki InStat Index w zespole Śląska miał również Bartłomiej Pawłowski (251), który wystąpił na pozycji prawego wahadłowego. Pawłowski wykonał też najwięcej kluczowych podań w drużynie WKS-u (2). W statystyce dryblingów wyróżnili się natomiast Robert Pich i Mateusz Praszelik. Obaj zanotowali stuprocentową skuteczność (4/4).


Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również