Wydarzenia

Raporty statystyczne po #PODŚLĄ

2020-11-29 11:30:00
WKS po kilku meczach bez wygranej na obcym boisku wreszcie wrócił do Wrocławia z kompletem punktów. Jak starcie w Bielsko-Białej wyglądało w liczbach prezentują raporty statystyczne oraz fitness.
Na boisku u stóp Beskidu Śląskiego wrocławianie zaprezentowali się w nieco innym składzie w porównaniu do poprzedniego meczu z Lechią. Jedną z nowych twarzy w pierwszej jedenastce był Maciej Pałaszewski, który przebiegł podczas spotkania najdłuższy dystans, pokonując 11,39 km. Na drugim miejscu pod tym względem uplasował się Dino Stiglec (10,55 km). Najszybciej biegali z kolei Bartłomiej Pawłowski (13 sprintów) i Fabian Piasecki (33,08 km/h).
 
Bardzo ważną rolę w pokonaniu Górali odegrali w sobotnie popołudnie dwaj słowaccy piłkarze WKS-u. I tak Matus Putnocky zachował czyste konto oraz osiągnął najwyższy wynik w statystyce InStat Index (304), a Robert Pich - strzelec pierwszego gola - uplasował się tuż za nim z wynikiem 290. Trzeci (289) był Dino Stiglec.
 
Wspomniany na początku Pałaszewski może pochwalić się również najwyższą skutecznością wykonanych podań (31/36, 86%) ora liczbą otrzymanych piłek od partnerów  zespołu (35). Najlepszą skuteczność pojedynków osiągnął Stiglec (7/10, 70%). Erik Exposito wyróżnił się w statystyce dryblingów (3/5), a Piotr Celeban pod względem odzyskanych piłek (10).
 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również