Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄWIS

2021-02-13 11:00:00
Za Śląskiem pierwszy domowy mecz PKO Ekstraklasy w tym roku. Wrocławianie 1:1 zremisowali z Wisłą Kraków. Prezentujemy statystyki oraz raport fitness z tego meczu.
Udany powrót do pierwszej jedenastki zaliczył Mathieu Scalet. Przede wszystkim zapisał na swoje konto kolejnego gola, ale poza tym wyróżnił się również m.in. w statystykach biegowych. Pomocnik pokonał największy dystans wśród wszystkich graczy (11,14 km) oraz osiągnął najwyższą prędkość biegu w drużynie Śląska - 31,83 km/h. Najwięcej sprintów wykonał z kolei skrzydłowy, Bartłomiej Pawłowski (14).

Najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, osiągnął Matus Putnocky (308). Golkiper obronił drugi rzut karny w sezonie i jest pod tym względem najlepszym bramkarzem ligi. Za nim uplasowali się pomocnicy WKS-u: Robert Pich (286) i Scalet (282). Ten ostatni zaliczył również najlepszą skuteczność podań (87%, 27/31).

W statystyce pojedynków kolejny raz na wyróżnienie zapracował Israel Puerto. Stoper wygrał 15 z 20 bezpośrednich starć, z najwyższą w zespole, 75% skutecznością. Hiszpan zaliczył również imponujący stosunek piłek odzyskanych do straconych: 13-1. Najwięcej odbiorów zapisał na swoje konto Mateusz Praszelik (5), a najwięcej udanych dryblingów Robert Pich i Erik Exposito (3).
 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

 

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również