Wydarzenia

Raporty statystyczne po #WPŁŚLĄ

2020-10-19 08:30:00
Śląsk przegrał na wyjeździe z Wisłą Płock 0:1 w 8. kolejce PKO Ekstraklasy. Przedstawiamy raport fitness i statystyki z tego spotkania.
Najwięcej kilometrów przeciwko Wiśle pokonał Krzysztof Mączyński (10,74 km), a największą liczbę sprintów wykonał Bartłomiej Pawłowski (16). Pod względem biegowym wyróżnił się również Wojciech Golla, który osiągnął najwyższą prędkość - 32,36 km/h

Często zdarza się, że najlepszą skuteczność podań w meczu osiągają środkowi obrońcy drużyny. Nie inaczej było tym razem - najcelniej podawał stoper, Mark Tamás, który posłał 42 dokładne piłki na 48 prób (88%). Węgier miał też największą skuteczność pojedynków (78%, 14/18) i najwyższy InStat Index w zespole – (284). Drugi pod tym względem był Robert Pich (271), a trzeci Mateusz Praszelik (265).

Fabian Piasecki zanotował najwięcej podań kluczowych, Robert Pich odbiorów, a Waldemar Sobota dryblingów. Z największym zaufaniem koledzy podawali do Dino Stigleca, który otrzymał aż 37 piłek.

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również