Wydarzenia

Rekordowa akcja "Nakręć się na Śląsk"!

2018-10-12 08:30:00
Kibice Śląska kolejny raz pokazali swoje wielkie serce. W ramach akcji "Nakręć się na Śląsk" prowadziliśmy zbiórkę nakrętek dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. W tegorocznej edycji udało się zebrać 710 kilogramów nakrętek!
Nakrętki można było przynosić do depozytów Stadionu Wrocław przed meczami z Piastem i Legią oraz w dni powszednie do siedziby Kibice Razem Śląsk Wrocław.W tegorocznej edycji udało nam się zebrać 710 kg nakrętek, co jest absolutnym rekordem i źródłem motywacji do rozwijania tej szlachetnej inicjatywy.
 
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim kibicom oraz szkołom, które zaangażowały się w zbiórkę nakrętek. "Dzień ze Śląskiem", czyli nagroda główna w kategorii indywidualnej, czeka na Pawła Menke, który wkrótce będzie miał okazję poznać kulisy przygotowań naszych piłkarzy i sztabu szkoleniowego do meczu.
 
W kategorii placówek szkolnych bezkonkurencyjny okazał się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 z ulicy Suwalskiej we Wrocławiu i tam z odwiedzinami udadzą się nasi piłkarze.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również