Wydarzenia

Rodzina Śląska dla Domu Dziecka "Wiosna" | Mikołajki

2022-12-07 13:10:00
Grudzień to czas, w którym św. Mikołaj spełnia marzenia najmłodszych. Śląsk Wrocław po raz kolejny dołożył wszelkich starań, aby najbardziej potrzebujące dzieci otrzymały upragnione prezenty. Przygotowane przez piłkarzy i pozostałych przedstawicieli klubu paczki otrzymają podopieczni Domu Dziecka “Wiosna” w Krzydlinie Małej niedaleko Wołowa.
Śląsk Wrocław – piłkarze klubu i jego pracownicy administracyjni – wspólnie ze Stowarzyszeniem Wielki Śląsk przygotowali paczki mikołajkowe dla podopiecznych Domu Dziecka “Wiosna” w Krzydlinie Małej. 
 
Ponad 80 podopiecznych placówki napisało listy do św. Mikołaja, zawierając w nich swoje najważniejsze potrzeby i największe marzenia. Rodzina wrocławskiego Śląska postanowiła na nie odpowiedzieć!

 
Piłkarze, pracownicy Śląska i członkowie Stowarzyszenia Wielki Śląsk wspólnymi siłami przygotowali paczki, w których znalazło się całe mnóstwo zabawek, ubranka czy sprzęt sportowy – niektórzy podopieczni Domu Dziecka “Wiosna”, zgodnie z życzeniem, otrzymają odzież z herbem wrocławskiego Śląska. Co więcej, dzięki zaangażowaniu klubu zyska również wyposażenie samej placówki.
 
Prezenty trafią do najmłodszych już w najbliższy piątek, 9 grudnia. O bezpieczny transport upominków zatroszczy się Stowarzyszenie Wielki Śląsk.
Autor: Mateusz Lubański, Fot. Kamil Lizak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław