Wydarzenia

Rodzinna atmosfera i emocje w Strefie VIP na meczu z Lechem

2018-08-07 09:00:00
Strefa VIP Śląska Wrocław to nie tylko wyjątkowe miejsce do przeżywania piłkarskich emocji i nawiązywania nowych biznesowych znajomości. To również przestrzeń, w której każda osoba, grupa przyjaciół i rodzina utożsamiona z WKS-em poczują prawdziwą śląskową atmosferę.
Naszym gościom zawsze gwarantujemy sporą dawkę piłkarskich emocji, atrakcje dla kibiców oraz smaczny catering i nie inaczej było na spotkaniu z Lechem Poznań. Już długo przed pierwszym gwizdkiem na gości w strefie VIP czekało sporo niespodzianek. 
 
Jedną z największych atrakcji w strefie VIP Silver była wizyta zawodników Śląska Wrocław. Najpierw tych będących poza kadrą meczową, m.in. Łukasza Brozia, a po spotkaniu również głównych aktorów piłkarskiego widowiska – Roberta Picha, Wojciecha Golli oraz Kamila Dankowskiego. Możliwość rozmowy, zebrania autografów i zrobienia wspólnego zdjęcia na specjalnej ściance VIP to nie lada gratka dla fanów klubu ze stolicy Dolnego Śląska.Główny sponsor, firma Forbet, zadbał o strefę gier dla najmłodszych oraz o konkursy z wartościowymi upominkami. Do wygrania była między innymi koszulka meczowa Śląska z autografami. Z kolei partner motoryzacyjny WKS-u, firma Nawrot, zaprezentował nowy model Renault Clio R.S. w wersji sportowej. 


 
Na kibiców czekali również między innymi Dawid Krzyżowski z pokazem freestyle football, firma roboklocki.pl ze strefą zabaw rozwijającą inteligencję oraz bodytech.pl z pokazem treningu wykorzystującego innowacyjną metodę EMS. Ponadto z samego centrum wydarzeń wszystko relacjonowało radio ESKA, partner medialny WKS-u, a profesjonalne studio sportowe stworzył duet Remigiusz Jezierski i Grzegorz Rasiak, który podsumował mecz Śląska z Lechem.


 
Cały event w strefie VIP Silver prowadził niezastąpiony konferansjer Daniel Pastuszka. 

Na niedzielnym meczu Śląska Wrocław z Lechem Poznań strefę VIP odwiedziło ponad 700 osób, co stanowi jeden z najlepszych wyników frekwencyjnych od momentu otwarcia Stadionu. Dziękujemy za obecność, wsparcie dla klubu i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. Zapraszamy do strefy VIP na kolejne spotkania Śląska Wrocław! Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line.

Poznaj naszą ofertę. Szczegóły TUTAJ
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również