Wydarzenia

Rodzinnie na „Kanapie Kibica”

2014-10-22 18:30:00
W czasie meczu Śląska z Piastem Gliwice nie tylko na Sektorze Rodzinnym panowała familijna atmosfera. Również „Kanapa Kibica” stała się idealnym miejscem do rodzinnego spędzenia czasu przy sportowych emocjach.

Tym razem gośćmi naszej „Kanapy Kibica” byli dwaj panowie z rodziny Jakubowskich. Nasz wierny karnetowicz pan Krzysztof wziął na nią swojego syna, z którym wspólnie obejrzał wysokie zwycięstwo Śląska Wrocław nad Piastem Gliwice. Emocji nie zabrakło na murawie, więc panowie na pewno nie narzekali na nudę!

 

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również