Wydarzenia

Rumak: Zespół pokazał charakter

2016-10-17 20:15:00
Szkoleniowiec Śląska Mariusz Rumak spotkał się z dziennikarzami na pomeczowej konferencji i skomentował wygraną WKS-u.
Mariusz Rumak: Wiele zdrowia kosztowało nas to spotkanie, szczególnie na ławce. W przerwie powiedziałem chłopakom, że ten mecz skończy się 1:0 i ten zespół, który będzie bardziej zdyscyplinowany, wygra. Ostatecznie skończyło się 2:1 i na szczęście dla nas, bo ze sporą niepewnością tu przyjeżdżaliśmy. Dziś mój zespół pokazał charakter. Mimo mankamentów graliśmy momentami niezłą piłkę i z tego powodu jestem zadowolony.

Jestem zadowolony z postawy Lubosa tak, jak całego zespołu. Nie zwykłem oceniać piłkarzy indywidualnie na pomeczowej konferencji, ale dziś on i cała drużyna dobrze się zaprezentowała. 

Teraz pierwszym bramkarzem jest Lubos. Nie zmieniam bramkarzy co mecz. Mariusz grał wiele spotkań, wiele na „zero”, ale ostatnio sporo rzeczy działo się wokół jego osoby i zadecydowałem, że Kamenar go zmieni. Teraz Słowak jest numerem „1” i jeśli będzie trzymał formę, będzie grał.

Mecz za nami, trzy punkty dopisujemy na konto, ale za chwilę gramy z Cracovią i musimy już skupiać się ta tym spotkaniu.
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również