Wydarzenia

Sektor rodzinny na meczu z Miedzią. Zapraszamy po raz ostatni w tym sezonie!

2023-05-17 14:00:00
Fundacja Śląska Wrocław wraz z organizatorami projektu KIBICE RAZEM serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych atrakcjach na sektorze rodzinnym podczas najbliższego meczu z Miedzią Legnica. Spotkanie 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy zostanie rozegrane już w najbliższą niedzielę, 21 maja, o godz. 12:30. Wrocław wierzy, a Śląsk walczy o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie, w związku z czym potrzebujemy Waszego wsparcia. Razem wygramy ten mecz!
Dla fanów Śląska Wrocław na sektorze D czekają między innymi konkursy z nagrodami, stacje sportowe, dmuchańce, malowanie twarzy, quiz wiedzy o klubie, strefę sportowego Malucha czy kącik plastyczny. Nie zabraknie również uwielbianego przez najmłodszych kibiców stoiska z PlayStation, a także naszej maskotki, czyli Orła Ślązaka! 

Startujemy już na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a zatem od godz. 11:00. Jesteśmy dla Was także w przerwie meczu!
 
Animatorzy i trenerzy zapraszają do czynnego, rodzinnego udziału w zabawach. Pokażmy jak kibicuje SEKTOR RODZINNY! Do zobaczenia na stadionie Tarczyński Arena!

To OSTATNI domowy mecz w sezonie 2022/2023!
 
Atrakcje na Sektorze Rodzinnym na tym meczu organizuje Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM.KUP BILETY NA ŚLĄSK - MIEDŹ

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław