Wydarzenia

Sektor Rodzinny znów wypełniony po brzegi

2015-03-10 11:35:00
W trakcie spotkania Śląska Wrocław z Legią Warszawa na Sektorze Rodzinnym zasiadło 2900 widzów. Oznacza to, że nasza specjalna familijna trybuna po raz kolejny w bieżącym sezonie wypełniła się co do ostatniego miejsca!

Podczas meczu WKS-u z warszawską Legią sponsorem Sektora Rodzinnego była firma Wicar Taxi.  Nowy partner trybuny to jednak nie jedyna atrakcja, jaka czekała na kibiców, którzy zdecydowali się oglądać niedzielny pojedynek właśnie z niej. Przed spotkaniem młodych fanów Śląska Wrocław odwiedzili piłkarze zielono-biało-czerwonych, którzy nie znaleźli się w  meczowej osiemnastce. Do wspólnych zdjęć przy CykBudce pozowali m.in. Mateusz Machaj (pauzujący za kartki) i Dudu Paraiba (narzekający na drobny uraz).

 

 

O dobrą zabawę najmłodszych kibiców zadbały również Żywe Maskotki. W trakcie spotkania ze stołeczną drużyną na Sektorze Rodzinnym pojawił się Królik Bugs i Kłapouchy ze Stumilowego Lasu. O sprawne działanie pluszowych przyjaciół wszystkich dzieci dbał zawsze obecny na meczach Śląska Wrocław Orzeł Ślązak.

 

Po końcowym gwizdku do młodych fanów Trójkolorowych tradycyjnie podeszli zawodnicy Śląska Wrocław, którzy chcieli podziękować im za doping w trakcie spotkania. Jak zwykle honorowa runda piłkarzy wokół stadionu stała się doskonała okazją dla kibiców z Sektora Rodzinnego do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i zebrania autografów.

 

 

Już po raz trzeci w sezonie 2014/15 Sektor Rodzinny wypełnił się co do ostatniego miejsca. Komplet 2900 widzów na tej trybunie gościliśmy również w trakcie spotkań ligowych z Piastem Gliwice i Lechem Poznań.

 

Dziękujemy za Waszą obecność i zachęcamy do kolejnych wizyt właśnie na Sektorze Rodzinnym!

 

Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również