Wydarzenia

Śląsk deklaruje otwartość

2017-02-23 13:00:00
Władze WKS Śląsk Wrocław z wielkim szacunkiem odnoszą się do działalności i osiągnięć wszystkich dziecięcych, młodzieżowych i seniorskich klubów sportowych, w tym także do 1KS-u Ślęzy Wrocław - klubu o wspaniałej tradycji i z dużymi historycznymi sukcesami.
Wyrazem tego stosunku, a zarazem swego rodzaju "nowym otwarciem" w relacjach z klubami z Wrocławia i Dolnego Śląska jest projekt wspólnego budowania nowej Akademii Piłkarskiej oraz zapewnienia sobie wzajemnych korzyści wynikających z jednej strony z wytrenowania i przygotowania młodych zawodników, z drugiej z wykorzystania ich potencjału w przyszłej budowie pierwszej drużyny WKS-u.
 
Od początku podkreślaliśmy, że projekt jest otwarty dla wszystkich chętnych i z wszystkimi chętnymi klubami chcemy budować nową jakość w wyszukiwaniu i szkoleniu młodych talentów.
 
Bardzo cieszymy się, że już czternaście klubów postanowiło połączyć z nami swój potencjał, wiedzę i zapał. Jesteśmy otwarci także na współpracę ze Ślęzą, choć z doświadczenia wiemy, że rozmowy prowadzone za pośrednictwem mediów są znacznie trudniejsze niż te w cztery oczy, przy wspólnym stole. 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław