Wydarzenia

Śląsk i Miedź charytatywnie w Oławie

2018-09-07 13:00:00
W czasie przerwy na mecze reprezentacji podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozegrają sparing. W Oławie zmierzą się z Miedzią Legnica. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 8 września o godz. 13.30 na stadionie OCKF przy ulicy Sportowej 1.
Dochód z imprezy tak jak w ubiegłych latach przeznaczony będzie na pomoc dla Grzegorza Galasińskiego z podoławskiego Niemila oraz dla oławianki Natalii Zezuli. Po wypadku przy pracy Grzegorz przeszedł operację przeszczepu twarzy i potrzebuje pieniędzy na dalszą rehabilitację. Z kolei rodzice 6,5-letniej Natalki zbierają fundusze na leczenie dziewczynki, która ma uszkodzony wzrok i choruje na toksoplazmozę (mózgowe porażenie dziecięce) oraz epilepsję. 
 
W trakcie wydarzenia przeprowadzona zostanie charytatywna aukcja koszulek i piłek z autografami. Bilety-cegiełki w cenie 10 zł do nabycia w Dziale Dokumentów Życia Społecznego Biblioteki "Koronka" (ratusz, parter - pokój nr 11) oraz w biurze firmy Świat Nieruchomości ZNiB „Wspólnota” przy ul. Bolesława Chrobrego 20E w Oławie. Bilety będzie można także kupić przed meczem na stadionie.
 
Na imprezie sklep Śląska Wrocław wystawi swoje stoisko z oficjalnymi klubowymi gadżetami. Dostępne będą między innymi koszulki meczowe oraz oficjalny magazym Wokół Śląska.
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również