Wydarzenia

Śląsk odwiedził Zespół Szkół Gastronomicznych

2015-03-19 15:40:00
Piłkarze zielono-biało-czerwonych odwiedzili kolejnych uczniów w ramach akcji „Śląsk Wrocław w Twojej szkole”. Delegacja WKS-u gościła we wrocławskim Zespole Szkół Gastronomicznych.

Tadeusz Pawłowski zabrał swoich piłkarzy na kolejne spotkanie z uczniami dolnośląskich szkół. Tym razem delegacja WKS-u, którą poza trenerem stanowili również Tomasz Hołota, Kamil Dankowski i Dudu Paraiba, zawitała w progach Zespołu Szkół Gastronomicznych.

 

Spotkanie z uczniami placówki zlokalizowanej przy ul. Kamiennej przebiegło w sympatycznej atmosferze. Piłkarze i trener na początku cierpliwie odpowiadali na pytania dociekliwych żaków. Wśród poruszanych tematów dominowały te dotyczące aktualnej sytuacji czołowego zespołu T-Mobile Ekstraklasy. Nie zabrakło jednak pytań bardziej osobistych, np. o wolny czas, jakim dysponują podopieczni najlepszego trenera w Polsce w roku 2015.

 

Przypominamy, że każda szkoła może zgłosić się do naszej akcji. By to zrobić, należy wysłać maila na adres wks@slaskwroclaw.pl, w treści maila podać nazwę szkoły, adres, oraz planowaną datę spotkania. Na pewno się odezwiemy i wspólnie ustalimy datę wizyty. Zależy nam, aby szkoła w miarę swoich możliwości pokazała, jak bardzo chciałaby gościć piłkarzy w swoich progach. Sposób, w jaki szkoła bądź uczniowie nas do tego zachęcą, jest dowolny, ale stanie się głównym czynnikiem, który będziemy brać pod uwagę przy wyborze szkoły, w której pojawią się piłkarze. Liczymy na Waszą kreatywność! Uwaga - informacja skierowana jest do dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Jeżeli jesteś uczniem, namów swojego wychowawcę lub nauczyciela i spotkaj się ze swoimi piłkarskimi idolami na żywo!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Szymon Mikołajczak

Zobacz również