Wydarzenia

Śląsk razem z Areną Gigantów

2019-09-04 14:00:00
Arena Gigantów - Centrum Rozrywki mieszczące się na Stadionie Wrocław została partnerem Śląska Wrocław. W dni meczowego Arena będzie zapewniać kibicom (zwłaszcza tym małym!) mnóstwo wspaniałych atrakcji.
Dmuchańce, zjeżdżalnie, strefa malucha, strefa klocków, malowanie twarzy, zabawy z animatorami... To wszystko i jeszcze więcej czekać będzie teraz na kibiców Śląska przed każdym meczem Trójkolorowych. Esplanada przy sektorze D już 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem będzie tętnić życiem. Cieszyć mogą się zwłaszcza młodzi kibice, jednak ich rodzice też z pewnością nie będą się nudzić.
 
 
Dodatkowo, za okazaniem ważnego biletu na mecz, 1,5 godziny przed meczem wejście do centrum Areny Gigantów będzie całkowicie darmowe! Mieszczące się na Stadionie Wrocław Centrum Rozrywki czeka na całe rodziny kibiców WKS-u. To świetny sposób na spędzenie czasu przed pierwszym gwizdkiem. Tylko nie zatraćcie się w zabawie, żeby nie przegapić początku spotkania!
 
 
Arena Gigantów będzie również przeprowadzać konkursy z nagrodami dla fanów Śląska. Na terenie centrum rozrywki znajdą się również reklamy klubu, zapraszające na mecze.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również