Wydarzenia

Śląsk Wrocław już w niedzielę na Partynicach!

2015-09-02 16:50:00
1
Już w najbliższy weekend na wrocławskich Partynicach odbędzie się największa konna impreza w Polsce! W tak szczególnym miejscu dla wszystkich mieszkańców stolicy Dolnego Śląska nie może zabraknąć piłkarzy WKS-u!

- Jak wiemy, mamy przerwę na reprezentację. Chłopcy do dziś mieli wolne, które zakończyła seria badań. Nadchodzi weekend i szykuje się nam przepiękna impreza. Jako wrocławianin znałem Partynice już od dawna. Wiem, że większość imprez, które się tutaj odbywają potrafią ściągnąć mieszkańców Wrocławia i nie tylko. Chcemy w tym uczestniczyć - w ramach wewnętrznej integracji zespołu i w ramach jego integracji z miastem - zapowiada szkoleniowiec Śląska Tadeusz Pawłowski, który wziął dziś udział w konferencji prasowej w „okrąglaku” na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych.

 

Piłkarze Śląska Wrocław odwiedzą mekkę wyścigów konnych w niedzielę 6 września i nie będą tylko zwykłymi obserwatorami niewątpliwie ekscytującego widowiska. 

 

- Chcemy zbliżyć naszą drużynę do Wrocławia. Weźmiemy udział w niedzielnej imprezie, ale nie jako widzowie, nie usiądziemy w loży honorowej, żeby oglądać gonitwy. W przerwach między wyścigami chcemy coś zrobić dla mieszkańców miasta i umilić im, szczególnie dzieciom czas spędzony na Partynicach - dodaje Tadeusz Pawłowski.

 

Cała drużyna Śląska Wrocław pojawi się na wrocławskim torze w aktywny sposób. W czasie przerw w najważniejszych wydarzeniach sportowych tego weekendu zgromadzeni widzowie będą mogli odwiedzić stoiska z klubowymi pamiątkami, a także spotkać się z piłkarzami, by porozmawiać, sprawić sobie pamiątkowe zdjęcie i wziąć udział w aktywnościach ruchowych. Te skierowane będą głównie do najmłodszych widzów, którzy będą mogli wspólnie z zawodnikami ekstraklasowego WKS-u pobawić się w wolnych chwilach.

 

- Wybieramy się całymi rodzinami. Wszyscy chcemy wziąć w tym udział, a przy okazji zaprosić wrocławian na fajne spotkanie za tydzień Jagiellonią Białystok - dodawał na zakończenie legendarny napastnik zielono-biało-czerwonych Tadeusz Pawłowski.

 

Wspólne spotkanie na Partynicach będzie również doskonałą okazją do skorzystania z promocji biletowej dla rodzin kibicujących Śląskowi, które wybierają się na najbliższe mecze na Stadionie Wrocław. O szczegółach tej inicjatywy poinformujemy jutro w oddzielnym artykule.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również