Wydarzenia

Śląsk Wrocław w ZS nr 4 i Przedszkolu nr 126

2015-04-02 16:30:00
Piłkarze Śląska Wrocław nie zwalniają tempa w odwiedzaniu dolnośląskich uczniów w ramach akcji „Śląsk Wrocław w Twojej szkole”. Wczoraj zawodnicy WKS-u złożyli wizytę we wrocławskim Zespole Szkół nr 4 i Przedszkolu nr 126.

To była wymagająca środa dla zawodników Śląska Wrocław. Aż dwie delegacje Trójkolorowych odwiedziły wczoraj wrocławskie szkoły i spotkały się z młodymi fanami zielono-biało-czerwonych. Piotr Celeban i Flavio Paixao wybrali się do Zespołu Szkół nr 4, gdzie czekały na nich tłumy łaknących spotkania uczniów! Zawodnikom miał towarzyszyć również Szymon Przystalski, lecz z powodów zdrowotnych nie mógł tego uczynić.

 

 

Mariusz Pawełek, Tomasz Hołota i Peter Grajciar z kolei spotkali się z jeszcze młodszymi kibicami Śląska Wrocław, którzy na co dzień uczęszczają do Przedszkola nr 126. Trójka graczy Tadeusza Pawłowskiego w swojej wizycie wspomagana była przez niezawodnego Orła Ślązaka. Delegacja WKS-u znalazła bardzo sympatyczny sposób na spędzenie czasu z najmłodszymi. Piłkarze wraz z dziećmi malowali wielkanocne pisanki, a także rozmawiali o zbliżających się Świętach. Po tych miłych inicjatywach przedszkolaki zaśpiewały dla graczy Śląska również specjalnie przygotowaną piosenkę!

 

Przypominamy, że każda szkoła może zgłosić się do naszej akcji. By to zrobić, należy wysłać maila na adres wks@slaskwroclaw.pl, w treści maila podać nazwę szkoły, adres, oraz planowaną datę spotkania. Na pewno się odezwiemy i wspólnie ustalimy datę wizyty. Zależy nam, aby szkoła w miarę swoich możliwości pokazała, jak bardzo chciałaby gościć piłkarzy w swoich progach. Sposób, w jaki szkoła bądź uczniowie nas do tego zachęcą, jest dowolny, ale stanie się głównym czynnikiem, który będziemy brać pod uwagę przy wyborze szkoły, w której pojawią się piłkarze. Liczymy na Waszą kreatywność! Uwaga - informacja skierowana jest do dyrekcji, wychowawców oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Jeżeli jesteś uczniem, namów swojego wychowawcę lub nauczyciela i spotkaj się ze swoimi piłkarskimi idolami na żywo!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Szymon Mikołajczak

Zobacz również