Wydarzenia

Śląsk Wrocław z nową Oficjalną Kartą Ekstraklasy

2022-11-19 16:21:00
Pora na nowy etap współpracy między PKO Bankiem Polskim a klubami Ekstraklasy. Prezentujemy Oficjalną Kartę Ekstraklasy w barwach Śląska Wrocław.
Nowa odsłona programu partnerskiego i wdrożenie kart z nowymi wizerunkami to kolejny etap współpracy między PKO Bankiem Polskim, a klubami ekstraklasy. Tym razem sponsor tytularny najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce zdecydował umocnić współpracę z klubami i kibicami, wprowadzając na rynek specjalną promocję, dzięki której zyskają jedni i drudzy. Jednocześnie odświeżone zostały wizerunki kart płatniczych z klubowymi herbami.

Jednym z klubów, który w tym sezonie zdecydował się na zaprojektowanie nowej karty jest Śląsk Wrocław. Świetną informacją dla kibiców jest to, że Oficjalna Karta z herbem klubu już jest dostępna. Dzięki temu wszyscy kibice mogą jeszcze bardziej utożsamiać się ze Śląskiem.

- Program partnerski PKO Banku Polskiego to świetny przykład jak sponsor rozgrywek może zaangażować kibiców do wspierania swojego klubu. Odświeżony design karty płatniczej powinien jeszcze bardziej spodobać się sympatykom Śląska Wrocław, a samo jej użytkowanie z pewnością uprzyjemni fanom zakupy. Warto pamiętać, że korzystanie z produktów PKO BP w ramach programu partnerskiego przynosić będzie realne korzyści dla klubu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą banku i wspierania WKS-u – mówi Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy Śląska Wrocław.

Program Partnerski to szereg korzyści dla klubu, kibiców i banku. Polega na zaangażowaniu klubu w promocję produktów bankowych i otrzymaniu za to odpowiedniej prowizji. Środki mogą zostać przeznaczane na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe lub na inne działania prorozwojowe w Śląsku.

Partnerstwo tytularne rozgrywek daje nam możliwość synergii sportu z biznesem i ciekawej współpracy z klubami. Efektem przygotowań do obecnego sezonu jest nowy wizerunek Oficjalnej Karty Ekstraklasy i wyjątkowa promocja dla kibiców. Jako bank chcemy być blisko naszych klientów. Mamy nadzieję, że nowy wizerunek kart pozwoli jeszcze bardziej angażować wszystkich kibiców Śląska Wrocław do codziennego identyfikowania się ze swoim ulubionym klubem – mówi Robert Lubański, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i CSR w PKO Banku Polskim.

Na czym polega promocja?

Wystarczy założyć jedno z trzech kont osobistych przez stronę internetową klubu. Po podpisaniu umowy z PKO Bankiem Polskim, każdy otrzyma voucher do Sklepu Kibica, a na konto Śląska Wrocław wpłynie prowizja za daną usługę. Dzięki temu każdy kibic może przyczynić się do rozwoju klubu. Produkty objęte promocją to: PKO Konto za Zero (od 18 roku życia, 0 złotych za prowadzenie konta), PKO Konto dla Młodych (18-26 lat) i PKO Konto bez Granic (stałe miesięczne opłaty i wiele korzyści). Promocja trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2022 roku.

O tym, jak ważny dla banku jest kontakt z kibicami świadczy rozwój kanałów „PKO Bank Polski Grajmy Razem” w mediach społecznościowych oraz projekt „Kanapa Kibica”, dzięki któremu fani najlepszej polskiej ligi piłkarskiej mogą oglądać mecze prosto z murawy. To działania, które integrują kibiców na każdym stadionie w kraju. Klienci banku mogą także szybko, wygodnie i bezpiecznie kupować bilety na mecze Śląska Wrocław za pomocą bankowości elektronicznej w serwisie iPKO. To kolejna nowość w ofercie Oficjalnego Banku Ekstraklasy.

PKO Banki Polski został Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Rok później został Partnerem Tytularnym rozgrywek. Głównym celem tej współpracy jest pomoc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów w Polsce. Bank na bieżąco śledzi rozwój młodzieżowców, przyznając na zakończenie każdego miesiąca wyróżnienia najlepszym. Bank, podążając za rynkowymi trendami, angażuje się również w esport w ramach projektu PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. To turniej esportowy organizowany przez piłkarską Ekstraklasę w grę FIFA 23.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław