Wydarzenia

Śląsk z wizytą w przedszkolu "Mały Odkrywca"

2022-05-30 14:45:00
Śląsk Wrocław wraz ze Stowarzyszeniem kibiców Wielki Śląsk złożyli wizytę w Strzelinie. Przedstawiciele naszego klubu odwiedzili podopiecznych miejscowego przedszkola „Mały Odkrywca”.
W delegacji wrocławskiego klubu znaleźli się Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, wiceprezes klubu Wojciech Bochnak oraz Przemysław Piwowarski ze stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk. W strzelińskiej placówce przedstawiciele klubu wzięli udział w warsztatach promujących sportowy tryb życia.- Dziękujemy pracownikom i dzieciom przedszkola "Mały Odkrywca" za miłe przyjęcie i wyjątkowe spotkanie. Strzelin to miasto, w którym można spotkać wielu kibiców Śląska i cieszymy się, że są oni również wśród najmłodszych. Miło było nam móc opowiedzieć o naszym klubie, przybić piątki i zaprosić na mecz. Dziecięca energia i uśmiech zawsze dodają motywacji i nie inaczej było tym razem - mówi Wojciech Bochnak, wiceprezes Śląska Wrocław.Po warsztatach przedstawiciele Śląska rozegrali z dziećmi mecz w mieszanych drużynach i konkurs rzutów karnych. Podczas wspólnej zabawy na boisku padło wiele bramek, co dla wszystkich uczestników było gwarancją mnóstwa emocji. Cieszymy się, że z twarzy najmłodszych nie znikały uśmiechy, co dodatkowo motywuje do dalszej organizacji tego typu spotkań.

„W małych sercach Wielki Śląsk!”

 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Stowarzyszenie Wielki Śląsk

Zobacz również