Wydarzenia

Specjalna oferta dla kibiców WKS-u

2022-10-08 08:00:01
Śląsk Wrocław jest wdzięczny wszystkim kibicom, którzy zakupili bilety na mecz z Wartą Poznań, by wspierać z trybun zespół WKS-u. W ramach podziękowań, fani obecni w poniedziałek na Tarczyński Arena Wrocław, sobotnie spotkanie z Górnikiem Zabrze (8.10) będą mogli obejrzeć za darmo. Otrzymają oni vouchery, które należy następnie wymienić na darmowe wejściówki.
Wierzymy, że z Waszym wsparciem już w najbliższą sobotę Śląsk powróci na zwycięską ścieżkę. Doceniamy przy tym postawę naszych najwierniejszych fanów, którzy są ze swoją ukochaną drużyną na dobre i na złe. Dlatego każda osoba, która posiadała płatny bilet na spotkanie z Wartą Poznań, otrzyma darmowy voucher do wykorzystania na mecz z Górnikiem Zabrze (8 października, godz. 15:00). Voucher w środę (od godz. 13:00) automatycznie wygeneruje się na indywidualnym koncie kibica w systemie biletowym na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl. Należy go następnie samodzielnie wymienić na darmową wejściówkę - on-line lub w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej.

Kibice, którzy byli meczu z Wartą i zdążyli już kupić bilet na starcie z zabrzanami, otrzymają darmowy voucher na kolejne spotkanie – z Jagiellonią Białystok (23.10). Z kolei karnetowicze będą mogli wygenerować darmowe vouchery dla osób towarzyszących ważne do końca października. W razie wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z działem kas: kasy@slaskwroclaw.pl.

Mecz Śląsk Wrocław - Górniki Zabrze rozpocznie się w sobotę, 8 października, godz. 15:00. Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia #NaStadionie!


Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław