Wydarzenia

Specjalne Mikołajki na Oporowskiej!

2015-12-04 16:40:00
1
Czwartkowym wieczorem gościliśmy w siedzibie Śląska Wrocław wyjątkowych gości. Na Oporowską przybyli nasi wierni karnetowicze wraz z pociechami, które wzięły udział w specjalnej uroczystości mikołajkowej.

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami grudniowego święta zaprosiliśmy do siedziby klubu wylosowane rodziny, które wspierają Śląsk na każdym ligowym meczu w sezonie. O naszej uroczystości poinformowaliśmy rodziców, ale dla ich dzieci cel wizyty pozostawał niespodzianką.

 

 

Atrakcji na naszych specjalnych Mikołajkach nie brakowało. Młodzi kibice już od progu zostali przywitani przez Orła Ślązaka, który asystował im w zwiedzaniu klubowego budynku. Dzieciaki przemaszerowały korytarzami, którymi na co dzień chodzą piłkarze Śląska Wrocław. Zobaczyli miejsca, w których ekstraklasowi gracze spędzają najwięcej czasu, w tym szatnię drużyny, w której... czekali na nich sami zawodnicy!

 

- Bardzo fajnie, że zorganizowaliśmy na Mikołajki takie spotkanie. Dzieci miały okazję pozwiedzać naszą szatnię, siłownię i cały budynek klubu. My też mogliśmy na chwilę zapomnieć o naszych problemach i po prostu przez zabawę z małymi kibicami dać im trochę radości, bo wiemy, że ta była ogromna - podkreślał po spotkaniu Jacek Kiełb.

 

 

Młodzi kibice po zobaczeniu piłkarskiej szatni i jej zaplecza odwiedzili również siłownię, w której czekał na nich specjalny tor przeszkód i okazja do ruchowej zabawy. Po tym elemencie imprezy dzieci przeniosły się na udekorowaną salę, gdzie raz jeszcze spotkały się z piłkarzami: wzięły udział w wyjątkowej konferencji prasowej, mogły pokazać swoje piłkarskie umiejętności na mini-boisku oraz zebrać autografy i wspólne zdjęcia od swoich piłkarskich idoli, którzy wręczyli im również drobne upominki.

 

- Dostaliśmy prezenty: słodycze, owoce, plakaty i koszulkę. Najbardziej podobało mi się granie na boisku z piłkarzami i tor przeszkód na siłowni - mówiła po wszystkim Natalka, jedyna dziewczynka w gronie naszych gości.

 

 

Na zakończenie spotkania wszyscy raz jeszcze ustawili się do wspólnego zdjęcia z zawodnikami, a wspólne fotografie mieli okazję zrobić nie tylko mali kibice, ale także ich opiekunowie.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym za fantastyczną zabawę! Mamy nadzieję, że z innymi kibicami naszego klubu będziemy mieli okazję do równie udanych spotkań!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również